Skocz do zawartości

Problem z moim Audi Q7


DavinciTNP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Mam problem z elektronika mojego audi q7. 

Jak go kupilem w krakowie w styczniu wszysko bylo ok. 

Pudziej przy sniegu odrobicie dluzej hamowalem nisz trzeba, i plastik od przeczywgielnych poszedl. 

Pozatym nic sie nie dzialo. 

Jak pojdechalem na z krakowa po 2 tygdodniach do na mazury dalsza czesc urlopu nic sie nie dzialo. 

Lecz trzeci dzien juz sie zaczely problemy, ze nie mialem elektroniki w dziwach. 

 

W drodze do holandi w szeczescinie juz nie moglem otwozyc dwi od strony kierowncy ale wsiadlem z drugiej i pojechalem a po paru dniach dzwi sie odblowaly. 

W zaczyl mi pokazycwac ze szarowka w lampie swiatla jest nie dobra. z przodu od strony kierowcy. 

Ale co zabawy swieci wszysko gra ale jak ten blad wysakuje to mam problemy z elekrtonika w dziwach. 

A kupilem nowa lampe a dzien zanim ona przyszla znow dziwi  i sie zablowaly i nie moge owtozyc. 

I po 3 dniach czyli dzien rano wykasowalem wszyskie bledy ale dziw dalej nie komunikuja z atkiem. 

 

Pomocy. Bo cche wymienic ta lampe ale jak klapy nie moge owtozyc to bedzie to bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. sprawdzić stan kabli w przelotce między karoserią a drzwiami;
  2. podłączyć auto pod interfejs diagnostyczny i wykonać pełny autoscan w poszukiwaniu błędów zapisanych w sterownikach.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Diagnostyka to mowi. 

 

Chodzi o ten modul co jest w dziwach. 

 

Lecz problem moj jest takie ze nie moge dalej dzwi od kierowcy otwozyc. 

Zdazalo mi sie to ale puszczalo. 

 

Z kluczyka nie moge przekrecic i tym otwozyc dzwi. 

Centralny nie otwiera dzwi. 

 

Wiec moje pytanie jest proste. 

Jeste jakis sposb na to zeby i tak je otwozyc. 

Jak mi sie to uda to bede nusial ten modul prawdo podobnie otwozyc.

 

20230331_150650.jpg

20230331_151240.jpg

20230331_152535.jpg

20230331_152632.jpg

20230331_152818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę 3 możliwości:

  1. WD-40 i sporo "napsikać" w otwór zamka. Po jakimś czasie powinno rozpuścić brud nagromadzony w środku i pozwolić przekręcić zamek kluczykiem.
  2. Poszukać w prasie/Internecie oferty awaryjnego otwierania zamków. Są fachowcy, którzy potrafią się z tym uporać momentalnie.
  3. W ostateczności rwać tapicerkę drzwi od środka, żeby dostać się do mechanizmu klamki/zamka.

 

 

Edytowane przez steve69
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie