Skocz do zawartości

problem z drzwiami


yor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Prosze o pomoc w takiej sprawie. W drzwiach od strony kierowcy ( auto tzw anglik) - nie bardzo wiem jak sie te czesci fachowo nazywaja - blokuje mi sie taki haczyk ktory trzyma zamkniete drzwi. Blokuje sie kiedy drzwi sa otwarte i nie mozna ich zamknac, jakos mi sie udalo odblokowac go probujac wszystkiego tzn otwieranie centralnego zamka i zamykanie otwieranie kluczykiem tych drzwi podwazalem ten haczyk srubokretem (Taka panika) i jakos sie odblokowalo, ale nie wiem co dokladnie pomoglo. Przy okazji otwierania drzwi z kluczyka zjechaly obie boczne szyby, tez nie wiem dlaczego ? Teraz nie wiem czy to taki jednorazowy wypadek czy to sie bedzie powtarzalo, czy komus sie to przytrafilo i czy jest na to jakies rozwiazanie?

Dzieki

yor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

przy pierwszej części problemu Ci nie pomogę, natomiast te "zjeżdżające szyby" to rzecz całkowicie normalna. Jest to tzw.: automatyczne domykanie szyb i większość aut ze stajni VW - Audi posiada tę funkcję. Podchodząc do auta (u mnie już z odległości około 10m) i przytrzymując stale przycisk od otwierania pilot wysyła sygnał, który powoduje opuszczenie szyb. Działa to też w drugą stronę - po zamknięciu samochodu z opuszczonymi szybami, gdy przytrzymamy dłużej (około 4-5s) przycisk zamykania szyby powinny pójść w górę. Sprawdź to sobie, aby wykluczyć samoczynne opuszczanie się szyb i usterkę elektryki.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

przy pierwszej części problemu Ci nie pomogę, natomiast te "zjeżdżające szyby" to rzecz całkowicie normalna. Jest to tzw.: automatyczne domykanie szyb i większość aut ze stajni VW - Audi posiada tę funkcję. Podchodząc do auta (u mnie już z odległości około 10m) i przytrzymując stale przycisk od otwierania pilot wysyła sygnał, który powoduje opuszczenie szyb. Działa to też w drugą stronę - po zamknięciu samochodu z opuszczonymi szybami, gdy przytrzymamy dłużej (około 4-5s) przycisk zamykania szyby powinny pójść w górę. Sprawdź to sobie, aby wykluczyć samoczynne opuszczanie się szyb i usterkę elektryki.

Pzdr

Hej!

Dzieki serdeczne

Jutro z samego rana bede sprawdzal jak te szyby u mnie dzialaja, drzwi o dziwo dzisiaj bez problemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie