Skocz do zawartości

Osłony podszybia i zbiorniczków


Jeżu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem zainwestować i zamontować osłony na podszybie i zbiorniczki sprysku i wspomagania wygląda to tak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wygląda to całkiem niezłe, przyda się na pewno teraz kiedy spada całkiem niezła masa liści i zbiera się w okolicach akumulatora sporo syfu oraz ze względów wizualnych i estetycznych np zasłania sporo kabli i wiązek koło zbiorniczków. Jest jeszcze osłona do kupienia kolo filtra paliwa zasłaniająca dwa grube przewody od klimy ale to w przyszłości...Ogólnie są to osłony stosowane w nieco większych silnikach ze znacznie większym wyposażeniem np typu RS. Szkoda że w "cywilnych" autkach oszczędzają. Pozdrawiam... :piwo:

Edytowane przez Jeżu
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnia zmiana Dorobiłem z pozostałej osłony na filtr kabinowy osłonkę na obudowę sterownika komputera Teraz wygląda to znacznie lepiej....

Dołączona grafika Dołączona grafika

Co prawda liście już opadły ale... :crazy:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie zamocowana jest w jednym miejscu nieco wyżej korka z zniornika płynu wspomagania z boku wystaje śruba m6 z takim dystansem i gumowa podkładka w którą wsuwam "uszko" osłony. Pozatym normalnie leży siłą grawitacji....

Pozatym może byc jeszcze zamocowane przy zbiorniczku wyrównawczym (jak masz odpowiedni) i pasie przednim..... ale szkoda zachodu...

Kupiłeś te elementy zaznaczone na rysunku?

Dołączona grafika

Edytowane przez Jeżu
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś mieć zbiornik z takim trzpieniem

Dołączona grafika

W osłonie od spodu jest taka gumka. Wciskasz na ten trzpień tą osłonę podobnie jak osłonę silnika....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie