Skocz do zawartości

Nowi moderatorzy


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaDołączona grafika


Z przyjemnością chciałbym Wam przedstawić nowego i pierwszego w historii AudiTIMES.PL moderatora. Został nim, dobrze znany wśród stałych bywalców mehow.
Gratuluję dołączenia do nowej grupy na naszym forum - w pełni na to zasłużyłeś! Mam nadzieję, że "stanowisko" moderatora da Ci dużo frajdy, a Twoja praca na rzecz forum przyczyni się do polepszenia jego jakości... :)

Pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z przyjemnością, chciałbym Wam przedstawić nowego moderatora, którym został Jeżu. Nikomu nie musimy chyba przedstawiać tego forumowicza. Bez wątpienia jego posty są jedne z najbardziej wartościowych, natomiast jego wiedza i chęć pomocy innym są tak wielkie, że postanowiliśmy bez chwili zastanowienia zaproponować mu "stanowisko" moderatora Dołączona grafika

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że mehow nie jest już moderatorem - dziękujemy Ci za współpracę.

Jeszcze raz dziękujemy Jeżu za przyjęcie naszej propozycji i życzymy powodzenia w zielonych beretach! Dołączona grafika

Pozdrawiam Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Z przyjemnością chciałbym Wam przedstawić nowego moderatora, którym został maurycy.

Dziękuję maurycy za przyjęcie propozycji "stanowiska" moderatora i życzę Ci powodzenia w zielonych beretach oraz czerpania satysfakcji z pełnienia tej zaszczytnej funkcji! :cigar: Jestem pewien, że dzięki Tobie moderacja na forum będzie jeszcze lepsza niż do tej pory. :)

Pozdrawiam Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Z przyjemnością chciałbym Wam przedstawić nowego moderatora, którym został adamas. Mam nadzieję adamas, że "posada" moderatora da Ci dużo satysfakcji oraz przyczyni się do polepszenia jakości forum, czego Tobie i wszystkim jego użytkownikom życzę. :)

Pozdrawiam :cigar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie