Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B7


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

a czy będzie przegięciem gdybym poprosił o serviceplan dla A4 B7, mam tylko po niemiecku.

Chciałem nawet przetłumaczyć ale czasem takie bzdury mi wychodzą że nie ma to sensu. A pasowałoby wiedzieć co i kiedy wymieniać.

Jeśli nie da rady to trudno ale gdyby się dało to będę wdzięczny (pewnie nie tylko ja)

Dzięki za instrukcję.

Chodzi mi o SERVICEPLAN, w instrukcji nie ma tego co mnie interesuje a jest to w serviceplanie

Edytowane przez JFati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy będzie przegięciem gdybym poprosił o serviceplan dla A4 B7, mam tylko po niemiecku.

Chciałem nawet przetłumaczyć ale czasem takie bzdury mi wychodzą że nie ma to sensu. A pasowałoby wiedzieć co i kiedy wymieniać.

Jeśli nie da rady to trudno ale gdyby się dało to będę wdzięczny (pewnie nie tylko ja)

Instrukcja nie została jeszcze umieszczona w całości - nastąpi to dzisiaj... ;)

Edit: Instrukcja jest już umieszczona na serwerze w całości... Enjoy! :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez michał JAGODA#
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Michał na pewno się przyda Oryginalna niemiecka książka jest nie do strawienia... Język na FIS-e mam już angielski bo też nie mogłem zdzierżyć Nie masz czasami inst do Avanta...? ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, bardzo dobra jakość skanów warto było poczekać.

Masz może dojście jeszcze do instrukcji navigacji wbudowanej w auto, mam wersję navi większość już sobie rozgryzłem ale może ma jakieś jeszcze możliwości o których nie udało mi się doszukać? Oczywiście nie jest to dla mnie prio, ale może się przydać.

Jeszcze raz szacun dla Ciebie .

Pozdrawiam :smiley_shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o SERVICEPLAN, w instrukcji nie ma tego co mnie interesuje a jest to w serviceplanie

Niestety nie posiadam serviceplanu.

Bardzo dziękuję Michał na pewno się przyda Oryginalna niemiecka książka jest nie do strawienia... Język na FIS-e mam już angielski bo też nie mogłem zdzierżyć Nie masz czasami inst do Avanta...?

Niestety nie posiadam instrukcji do Avanta i nie planuję jej skanowania...

Dzięki kolego, bardzo dobra jakość skanów warto było poczekać.

Masz może dojście jeszcze do instrukcji navigacji wbudowanej w auto, mam wersję navi większość już sobie rozgryzłem ale może ma jakieś jeszcze możliwości o których nie udało mi się doszukać? Oczywiście nie jest to dla mnie prio, ale może się przydać.

Jeszcze raz szacun dla Ciebie .

Pozdrawiam

Jeżeli będzie więcej chętnych na tą instrukcję, to pomyślimy.... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam próbuje ściągnąć sobie tą instrukcję ale wyskakuje mi że plik jest uszkodzony i nie można go naprawić co potrzebuje by mógł go ściągnąć. Instrukcja bardzo by mi się przydała gdyż auto zostało zakupione u wroga z instrukcja po niemiecku która wcale jest mi nie przydatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problemy z odtworzeniem pewnych plików, czy można by ponownie je zamieścić ??

Chodzi konkretnie o strony 1-30, 31-60, 91-120

Z góry bardzo bym dziękował, bo jak większość mam książkę po niemiecku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie