Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B7


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za materiały , bez tego poruszałem się jak we mgle.dzięki tej instrukcji zaczynamy w pełni cieszyć się nowym nabytkiem, jeszcze raz dzięki. :egyptian:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Michale za instrukcje obsługi.Z instrukcji w języku niemieckim nie wszystko jest jasne. Przyda się Twoja praca. Gdybyś był jeszcze tak miły i udostępnił instrukcję do navi byłoby super. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozdrawiam "szczęśliwych" posiadaczy A4b7 z FAP-em.Ciekaw jestem, czy nie macie z tym g.....m problemów? Ja na razie odpukać w niemalowane, mam spokój. Wiele się jednak naczytałem i nasłuchałem od znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Co do instrukcji do NAVI to masz tutaj: http://www.auditimes...gi-audi-mmi-2g/

Pozdrawiam :)

Dzięki Michale za fatygę-chodzi mi o instrukcje do navi, ale moje a4 b7 jest z 2007r , a na linku jest instrukcja do a4 z 2008. To już inny model.

Ponawiam prośbę o instrukcję do navi do a4 z 2007r.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Instrukcja obsługi A4 B7 Bardzo się przydała ! Przyłączam się do prośby kolegów w sprawie instrukcji do Navi MMI A4 B7 choć widzę, że 2G jest niemal identyczna i za jej zamieszczenie również dziękuję !

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie