Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Audi A4 B7


michał YaGODA

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie posiadam serviceplanu.

Niestety nie posiadam instrukcji do Avanta i nie planuję jej skanowania...

Jeżeli będzie więcej chętnych na tą instrukcję, to pomyślimy.... ;)

Pozdrawiam :)

Dzięki za instrukcję :) jak byś miał instrukcję do navi to jestem chętny :) z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za instrukcję w języku polskim. Z niemieckiej rozumiałem tylko obrazki.

Teraz już będę wiedział gdzie przekręcić i co wcisnąć oraz dlaczego coś świeci lub piszczy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, co jest nie tak, ale widzę, że nie jestem odosobniony- nie mogę pobrać żadnego pliku, za połową każdego próbowanego- pobieranie kończy się, więc już wiadomo, że nie pobrało prawidłowo- próba otwierania i komunikat znajomej treści- plik uszkodzony, dlatego nie uda się go otworzyć- jak wyżej u poprzedników, dlaczego? Kolejne i następne próby nie wnoszą nic nowego... Proszę o pomoc, bo instrukcja jest mi niezbędna, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest nie tak, ale widzę, że nie jestem odosobniony- nie mogę pobrać żadnego pliku, za połową każdego próbowanego- pobieranie kończy się, więc już wiadomo, że nie pobrało prawidłowo- próba otwierania i komunikat znajomej treści- plik uszkodzony, dlatego nie uda się go otworzyć- jak wyżej u poprzedników, dlaczego? Kolejne i następne próby nie wnoszą nic nowego... Proszę o pomoc, bo instrukcja jest mi niezbędna, pozdrawiam.

Pobrałem przed chwilą wszystkie części u mnie otwiera się bezproblemowo. Jakie masz łącze i jakim programem otwierasz instrukcje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem przed chwilą wszystkie części u mnie otwiera się bezproblemowo. Jakie masz łącze i jakim programem otwierasz instrukcje?

Pozdrawiam

Wczoraj miałem okazję korzystać z innego komputera i... udało się! Widocznie coś nie tak z moim komputerem, stąd komunikaty o błędach w pobraniu/ uszkodzeniu plików- na szczęście instrukcja już ściągnięta- pomocnie mi służy. Dziękuję serdecznie i przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z instrukcją po polsku w pdf-geeniaallny:)

a tak z innej beczki czy klima w trybie auto 22st to nie przesada podobno niektórzy chorują od -ze tak powiem non stop klima..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie