Skocz do zawartości

Pomoc z ustawieniem klimy a4 b6


shade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy :D Od kilku tygodni posiadam A4 b6 i mam problem z klimatyzacja, pewnie to jakaś banalnie prosta sprawa ale nie mogę zaskoczyć jak to ustawić..Mam dwu strefową klimatyzację i w jaki sposób zmieniać temperaturę na pulpicie, aby ta zmieniała się jednocześnie dla pasażera i kierowcy? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy :D Od kilku tygodni posiadam A4 b6 i mam problem z klimatyzacja, pewnie to jakaś banalnie prosta sprawa ale nie mogę zaskoczyć jak to ustawić..Mam dwu strefową klimatyzację i w jaki sposób zmieniać temperaturę na pulpicie, aby ta zmieniała się jednocześnie dla pasażera i kierowcy? :wacko:

mmmkozak, cenna wskazówka - muszę wypróbować to u siebie. Z czystej ciekawości.

Pzdr

Edytowane przez szynszylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię swoją dwustrefową klimę, dlatego też zadam pytanie dodatkowe. Po przeprowadzonym zabiegu istnieje zapewne możliwość powrotu do ustawień fabrycznych, ale jak? Nie chcę pozbyć się niezależnej od siebie dwustrefówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przestawić temperaturę przyciskami po stronie pasażera.Tzn. jeżeli po obu stronach jest np 20 stopni a pasażer zmieni temp. na inną to strona kierowcy pozostaje na 20 stopniach i mimo przestawiania temp. po stronie kierowcy nie działa na stronę pasażera. Dopóki ponownie nie przytrzymasz AUTO do czasu zrównania temperatury obu stron.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie