Skocz do zawartości

AudiTIMES.PL na nowym serwerze


michał YaGODA

Czy AudiTIMES.PL na nowym serwerze chodzi szybciej i stabilniej?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy AudiTIMES.PL na nowym serwerze chodzi szybciej i stabilniej?

    • Tak
      2
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaDołączona grafika


W dniu dzisiejszym forum AudiTIMES.PL zostało przeniesione na nowy, wydajniejszy serwer, dzięki czemu od teraz powinno ładować się szybciej i nie powinno być problemów z jego dostępnością. W związku z przenosinami forum na nowy serwer, mogły zaistnieć jakieś nieprawidłowości, dlatego jeżeli ktoś z Was zauważy, że coś jest nie tak, niech napisze w tym temacie... ;)

Pozdrawiam :)
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szybkie pytanko - kiedy powstaje kopia zapasowa? Dziś w okolicach godziny 1 nad ranem coś się zwiesiło, nie mogłam się ani wylogować, ani przejść do strony głównej i generealnie nic zrobić. Po zamknięciu przeglądarki i ponownej próbie, pojawił się typowy błąd serwera, który zbyt wiele czasu potrzebował na wysłanie odpowiedzi. Pytam z ciekawości, ponieważ pierwszy raz zdarzyła się mi taka sytuacja i byłam mocno zdziwiona.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po północy wszedłem na AudiTIMES.PL i nie działało. Zalogowałem się do panelu administracyjnego naszego providera hostingowego i byłem zszokowany - wszystkie dane z naszego serwera zniknęły! :smiley_shock: Na szczęście wystarczyła 2 minutowa rozmowa z Panią Danką i po kilku minutach wszystko wróciło do normy... ;)

Wracając do Twojego pytania, backup robiony jest przez samego usługodawce minimum raz na 3 dni. Poza tym sam robię kopię bazy danych raz na tydzień... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

AudiTIMES.PL ponownie zostało przeniesione na nowy serwer. Jeżeli zauważyliście jakieś błędy związane z funkcjonowaniem forum, proszę o ich zgłaszanie w tym temacie.

Pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie