Skocz do zawartości

szm3r

CB radio

Rekomendowane odpowiedzi

CB... jakie są, jakie polecasz, no i oczywiście antena która musi współgrać z radyjkiem. Napisz o CB i antenie które uważasz za godne polecenia, może ktoś dzięki Tobie zaoszczędzi kilka punktów karnych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radyjka, które mogę polecić to "Harry II ASC" i "Alan 78 MULTI PLUS" obe te radyjka przetestowane i sprawują się rewelacyjnie ;) jeśli chodzi o antenę ? do każdego z nich miałem "Midland Alan 9Plus", która po dostrojeniu nie raz pozwoliła mi uniknąć ogromnych korków czy też niepotrzebnych rozchodów z mojego konta ;). Mimo to mogę powiedzieć że bez znaczenia jakie radyjko zamontujemy w naszych autkach najważniejsze jest aby dobrze je zestroić z anteną w odpowiednim serwisie co pozwoli nam uniknąć późniejszych wizyt w serwisah z niby źle działającymi radiami. Zapewniam że radyjko szybko się zwróci a i pomoże w poszukiwaniu konkretnych adresów czy punktów w obcych miastach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście korzystam z zestawu CB Harry + MISSOURI i jestem z niego bardzo zadowolony :) Dodam jeszcze, że nie wiem czy byłbym już w stanie jeździć bez CB ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od dluzszego czsu korzystam z CB HARRY II i anteny President GEORGIa.Dzialaja razem bez zarzutu i nieslychac szumow. polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę tu wiele opinii, sam nie wiem na który zestaw się zdecydować: CB Harry + MISSOURI czy też Alan 78 MULTI PLUS i ta sama antena. Wiecie jak się spisuje to drugie połączenie? Może macie jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sobotę zamontowałem do swojej Audi A3 radyjko Midland Alan 102 + antena President Florida. Antena została dobrze zestrojona i muszę przyznać, że podany wyżej zestaw w 100 % spełnia moje oczekiwania. Wiadomo, że zasięg nie jest taki sam jak przy dłuższym bacie, ale na moje potrzeby w zupełności wystarczy - w końcu przecież nie jestem tirowcem i "krokodyli" nie muszę się bać ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nie to co CB Radio, ale jest fajny program na nowsze telefony zwący się "SpeedAlarm", generalnie dedykowany do Apple IPhone, ale wersja na inne systemy też jest. Już 2 razy uchronił mnie od mandatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiście używam dwóch: uniden 520 pro i alan 42 plus (ręczniak z adapterem do podłączenia w aucie), oba sparowane z anteną sirio 100, uniden wiadomo bardzo dobre radyjko, alanik troche za czuły bo przystosowany do pracy z antenką helikalną 18cm ale po skręceniu sql bardzo dobrze spisuje się w trasie do celów "informacyjnych"

Edytowane przez Bomblo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.