Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2011


zxi

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy :) od 1999 roku latam autkami do Szwajcarii ( byłem już 37 razy - tygodni :smiley_shock: ) na urlopy,wakacje..... organizuję wypad autami grubą ekipą w dniu 30 kwietnia 2011 sobota rano

wypad :Praga nocleg 2 dni ( byłem 6 razy oprowadzę :) )nastepnie nad ranem startujemy do SINGEN tu http://www.autosalon-singen.de/en/startmix.html na granicy CH dalej do CH w planach odwiedziny kila dni najfajniejszych miejsc, tras widokowych ( ZUrich , LUZERN itp.) wypad do CHAMONIX MONT BLANC na obiadek ,baseny termalne http://www.leukerbad.ch/de/welcome.cfm itp. powrót ewentualnie przez 1 nocleg przez Wiedeń lub Pragę

koszt mega rozsądne :) aczkolwiek z lekka będzie np. mam zajefajny układ na noclegi po 25 CHf.za osobe jak ktoś się orientuję to wie że to jak za darmo hehe

już mam 4 auta pewniaków hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli finanse i czas pozwoliłyby mi na ten wypad, to z pewnością bym się pisał! Niestety jeszcze zbyt dużo czasu zostało, żebym mógł się dokładnie określić... Zaproponowana przez Ciebie opcja jest naprawdę kusząca... ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem MEGAAAA kusząca , bo kto raz ze mną pojechał do CH to sie "zakochał" w kraju takie eventy trzeba dużo wcześniej planować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że też będzie mi dana ta miłość, ponieważ nigdy nie byłem w Szwajcarii i bardzo chciałbym tam pojechać! Mam nadzieję, że wypali... :cigar::)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak dla mnie, konkretny, fajnie by było pojechać taką ekipą na kilka bądź kilkanaście samochodów, przeżycie mysi by nie kiepskie :o , hmmm tylko co ja będę robił do kwietnia/maja, na pewno zxi będziemy mieli to na uwadze, w razie czego jesteśmy w kontakcie!! ewentualnie napisz nam jeszcze mniej więcej jaki koszt jest takiego wyjazdu?? mniej więcej koszt całkowity?? :ph34r:

Pozdrawiam :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak płacę sam ,czyli z dziewczyną to za tydzień za wszystko: paliwo, noclegi ,jedzenie itp. 5.500pln kwestia tez pogody i ruchu bo jak nie ma jak mocno zapinac po trasie itp. to w 4.000pln za 2 osob. można się wyrobić

Edytowane przez zxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

konkretny wyjazd

jak bym miał jeszcze 3 chętnych znajomych w moje auto na taki wyjazd to z chęcią bym pojechał

w Szwajcarii pięknie mialem przyjemnosc jechac przez nia tirem za czasow driverki

jechałem przez granice Bassel aż do Gondo granica do włoch i tam przez piękne szczyty alp

wrażeni niezapomniane

Polecam ten wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie