Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - w niemieckim opisie jest norma Euro 3 (pomarańczowy). I to A3 ma normę Euro3, więc niezmiernie ciekawi mnie, jakim cudem ma naklejkę zieloną (klasa 4).

Po drugie - mi osobiście nie podobają się zderzaki i to obydwa. Na zdjęciach widać wyraźnie, że prawy przód i prawy tył ma szczelinę i odstaje od reszty. Generalnie zdjęcia środka kiepskiej jakości, więc ciężko ocenić. Cena auta jak za 1.8T w granicach normy, natomiast w przebieg nie wierzę ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szynszylek ma rację Odpuść poszukaj czegoś lepszego przebieg niem szans Chociaż Chemnitz całkiem niedaleko... ale raczej nie chciało by mi sie jechać żeby to potwierdzić Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dla koleżanki u nas w Białymstoku miesiac temu kupiłem u kumpla w komisie A3 2001r. 1.9 TDI 110KM 163 tzs.km y ksik serwisowa,1 wlasciciel niemiec auto na xenonach itp. za 21 tysi juz zarejestrowane

a co najwazniejsze na dwa elektroniczne mierniki wyszło ze tylko prawy tylny błotnik malowany bez szpachli!!!

więc i u nas można kupic temat OKI

a i pamietaj przy takich rej.1/2000 czy z VIN wychodzi 2000r. bo inaczej w wydziale komunikacj zarejestruja tak jak dla mego kumpla rok do tyłu produkcji i LIPA na maxa cenowo po tem

na zachodzie są inne przepisy rej.

Edytowane przez zxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dla koleżanki u nas w Białymstoku miesiac temu kupiłem u kumpla w komisie A3 2001r. 1.9 TDI 110KM 163 tzs.km y ksik serwisowa,1 wlasciciel niemiec auto na xenonach itp. za 21 tysi juz zarejestrowane

a co najwazniejsze na dwa elektroniczne mierniki wyszło ze tylko prawy tylny błotnik malowany bez szpachli!!!

więc i u nas można kupic temat OKI

a i pamietaj przy takich rej.1/2000 czy z VIN wychodzi 2000r. bo inaczej w wydziale komunikacj zarejestruja tak jak dla mego kumpla rok do tyłu produkcji i LIPA na maxa cenowo po tem

na zachodzie są inne przepisy rej.

Nie twierdzę, że dobrze utrzymane okazy się nie zdarzają, bo i owszem. Z przebiegiem zawsze można mieć banię, mój czarnuch po 3latach ma prawie połowę przebiegu podanego w opisie w/w A3. Oczywiście zawsze może być to "auto do jazdy po mieście", więc 12 TKM rocznie jest przyzwoitym wynikiem. Do przebiegu i książki serwisowej trzeba jednak podchodzić z rezerwą, ponieważ nawet autoryzowane salony sprzedaży za 70-100 € cofną ci przebieg. Auto można po VINie sprawdzić, tam zawsze wyjdzie autentyczny przebieg. Rocznik produkcji to nie to samo, co rok modelowy. U Audi liczy rok modelowy liczy się od sierpnia. Więc jeżeli auto było wyprodukowane np. we wrześniu 2006, to w dowodzie będzie już mieć model 2007 ;)

Pzdr

Edytowane przez szynszylek
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie