Skocz do zawartości

pukanie podczas jazdy


sully

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :rolleyes: chciałem się zapytać czy ktos może zetknął się z podobnym problemem, mianowicie podczas jazdy na równej nawierzchni dochodza dziwne pukające dźwieki z przedniej prawej strony. jeżeli chodzi o części zawieszenia to raczej nie powinna to byc przyczyna, auto jest po przeglądzie. dodam tylko, że pukanie można najczęściej odczuć puszczając nogę z gazu i przy niewielkich prędkościach 50-60 km/h. zdażyło mi sie zaliczyć kilka dziurek na drodze, bo nie sposób niektórych ominąć :D być może to mogło mieć wpływ na pukanie. Jesli ktoś kiedys zetknął sie z podobnym problemem bedę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :rolleyes: chciałem się zapytać czy ktos może zetknął się z podobnym problemem, mianowicie podczas jazdy na równej nawierzchni dochodza dziwne pukające dźwieki z przedniej prawej strony. jeżeli chodzi o części zawieszenia to raczej nie powinna to byc przyczyna, auto jest po przeglądzie. dodam tylko, że pukanie można najczęściej odczuć puszczając nogę z gazu i przy niewielkich prędkościach 50-60 km/h. zdażyło mi sie zaliczyć kilka dziurek na drodze, bo nie sposób niektórych ominąć :D być może to mogło mieć wpływ na pukanie. Jesli ktoś kiedys zetknął sie z podobnym problemem bedę wdzięczny za pomoc

Witaj sully. w sumie skoro masz zawieszenie sprawne warto by było sprawdzić przeguby, wjechac do zaprzyjaźnionego zakładu, podnieść auto i wtedy zobaczyć dokładnie czy nie ma nigdzie luzu. ja miałem podobny problem ale przy "reno" megane cupe.. rozsypały mi się szpilki w łożyskach na prawym przegubie! Tylko że ja ten hałas słyszałem praktycznie non stop :unsure: a u ciebie to występuje przy prędkościach 50-60-km/h :_nah:

Edytowane przez shade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Ja mam podobny przypadek. Słychał czasem stuknięcie z prawej stronu, a zawieszenie mam sprawne.

Czy istnieje możliwość że jest to mocowanie amortyzatorów, a jeśli tak to jak to sprawdzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie