Skocz do zawartości

Świeci kontrolka ABS i ESP + świec żarowych


miras

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam taki maly problem. Po odpaleniu samochodu i przejechaniu paru km i nacisnieciu pedalu hamulca zapalają się na desce kontrolki ABS ESP, plus do tego mrygajaca kontrolka świec żarowych. Wiecie moze co to za bledy wyskakuja. poczytałem troche i dowiedziałem sie że podobno jest to czujnik położenia pedału hamulca? spotkiliście się może z takim błędem??? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :sortof: Zacznij od tego czujnika świateł stopu 1K2945511RWD koszt około 45-50zł, są zamienniki z EPS 1.810.229 około 35zł sztuka. To częsta przyczyna świecenia kontrolek. Daj znać czy wymiana pomogła :siema:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam taki maly problem. Po odpaleniu samochodu i przejechaniu paru km i nacisnieciu pedalu hamulca zapalają się na desce kontrolki ABS ESP, plus do tego mrygajaca kontrolka świec żarowych. Wiecie moze co to za bledy wyskakuja. poczytałem troche i dowiedziałem sie że podobno jest to czujnik położenia pedału hamulca? spotkiliście się może z takim błędem??? Proszę o pomoc.

hej mialem taki sam problem,dzialo mi sie cos takiego na wiosne. moj mechanik powiedzial mi ze to moze byc od wilgoci. teraz jest wszystko ok nic nie robilem. swiece tez mi ostatnio migly 3 razy,tydzien wczesniej wymienialem wszystkie byly spalone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie