Skocz do zawartości

Wymiana rozrządu


kwarcu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem A6, cały rozrząd był wymieniany "60 000 km" temu(pewne).Czy jest konieczna wymiana całego rozrządu po takim przebiegu, czy wystarczy tylko wymiana paska i rolek? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecana wymiana do Twojego silnika to 120000km. Zrobisz jak chcesz, ale wymiana rozrządu właśnie polega na wymianie pasków i rolek nap/prow. z pompa wodną generalnie... :rolleyes:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Niestety nie znam się na mechanice samochodowej(nie mam o niej pojęcia). W związku z tym takich irytujących pytań, raczej na pewno, będzie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 120 tys. to wymienia się pierwszy raz,a każda następna wymiana co 60 tys. Z resztą zasada jest taka,że jak kupujemy auto to wymieniamy rozrząd,nie ważne co handlarz mówił. Poza tym,nawet jeżeli cały rozrząd 1000 zł to porównajcie to z kosztami jak się pasek zerwie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Kupiłem A6, cały rozrząd był wymieniany "60 000 km" temu(pewne).Czy jest konieczna wymiana całego rozrządu po takim przebiegu, czy wystarczy tylko wymiana paska i rolek? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Dawid

Cały rozrząd to chyba właśnie pasek i rolki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie