Skocz do zawartości

audi A4 b6 kontrolka spalonej żarówki


slawekpolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem świeci kontrolka spalonej żarówki oraz 2 informacje(luce freni sinistra- światło stopu lewe oraz fanale retronebbia sinistra - tylne światło przeciwmgielne lewe)sprawdziłem żarówki ok niestety z powodu zimna nie chce mi się szukać przyczyny może ma ktoś jakiś pomysł gdzie uderzyć.Czy można jakoś zmienić wyświetlanie ostrzeżeń na język polski?Za pomoc stawiam :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a posprawdzaj styki kabli z żarówkami bo jeżeli są obluzowane to tak będzie się robić - sam miałem tak z światłem mijania i drogowym wystarczyło lekko kombinerkami ścisnąć te zaciski i wszystko działa

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że się da zmienić język na FIS-ie. Tylko nie na język polski niestety. Trzeba by podłaczyć vaga i zmienić kodowanie

Instruments - 17

funktion - 10

-> Kanal 04 (wybór języka) (zapisz sobie dotychczasowa wartość), wprowadzasz new value ( wg wartosci ponizej), > test > save> done-go back i gotowe

00001 - niemiecki

00002 - angielski

00003 - francuski

00004 - włoski

00005 - hiszpański

00006 - portugalski

00008 - chiński

Przy okazji zrób autoscan i sprawdzisz czy są błędy związane z tymi żarówkami... Stawiaj :piwo:

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę niestety z braku czasu nie gmyrałem jeszcze ale stawiam :piwo: a tobie JEŻU za profesjonalne podejście do sprawy i za to że można na ciebie liczyć na forum :piwo::piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo::piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie