Skocz do zawartości

radio audi concert problem z zasiegiem


stanley6662

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. co zrobić żeby zwiększyć "ściągalność" sygnału do radia? bo w mojej okolicy jakoś kiepsko odbiera jakąkolwiek stacje. Radio mam to audi concert 2 (chyba 2 w każdym razie to jest to z odtwarzaczem cd). i czy dadzą coś reklamowane wzmacniacze sygnału? bo np znajomy ma radio Pioneer'a i jemu w miarę dobrze odbiera ( ma audi a4 b5) no a u mnie właśnie kicha. Co moglibyście na ten temat powiedzieć? I jeszcze jedno pytanie jak się wyciąga to radio ? bo od tyłu to raczej nie ma dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzień Dobry.Do wyciągnięcia radja potrzebne są dwa klucze (płaskie blaszane o odpowiednim kształcie) dostępne na znanym portalu aukcyjnym. W podsufitce tuż nad szybatylną, znajduje się antena radiowa.Widoczne są tam styki które polecam oczyścić najmniejszym papierkiem ściernym oraz użyć jakiegośkontakt spray'u. Ewentualnie w bagażniku po prawej stronie(sedan) jest wzmacniacz sygnału radiowego am/fm TUNER. Jest umieszczony pod wzmacniaczem(mniejsza kostka blaszana).Polecam delikatnie wyjąć kabel ze wzmacniacza tunera i oczyścić wtyk oraz użyc kontakt spray'u. U mnie pomogło idziała bez zarzutu.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie