Skocz do zawartości

Co to za kontrolka


Tomek777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów .

Mam problem ze swoim Audi cały czas pali się kontrolka byłem u mechanika i on nie wie co ona oznacza . Podłączył pod komputer i wszystko gra silnik cacy wykryło tylko problem z przyśpieszeniem bocznym . Czekam na tel od mechanika ale chyba się jeszcze nie dowiedział bo nie dzwoni .

Kontrolka wygląda w kółku zakończonym strzałką jest trójkąt z wykrzyknikiem . Kontrolka jest koloru żółtego . Czy można jeżdzić samochodem z tą kontrolką ?? Ogólnie autko nie daje żadnych sygnałów że coś nie tak .

Czy ktoś miał podobny problem ??

Proszę o Pomoc

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum :cigar:

Opisywana przez Ciebie kontrolka jest kontrolką od ESP, ale może oznaczać ona również inne rzeczy. Prawdopodobnie masz uszkodzony jakiś czujnik - nie obędzie się bez podłączenia do kompa. Spokojnie możesz na razie jeździć samochodem, skoro nie ma żadnych innych objawów. ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za pomoc Megan90 to prawda wcisnąłem przycisk ESP off i jak to teraz odkręcić nie ma przycisku ESP on :) to moje pierwsze Autko i nie mam pojęcia co i jak . Ale już się zakochałem w Audi :) Jeszcze raz dziękuje za pomoc

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za pomoc Megan90 to prawda wcisnąłem przycisk ESP off i jak to teraz odkręcić nie ma przycisku ESP on :) to moje pierwsze Autko i nie mam pojęcia co i jak . Ale już się zakochałem w Audi :) Jeszcze raz dziękuje za pomoc

Pozdrawiam serdecznie

Skoro się w nim zakochałeś, to podziel się tą miłością i pokaż nam swoje autko! Pochwal się swoim Audi! ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za pomoc Megan90 to prawda wcisnąłem przycisk ESP off i jak to teraz odkręcić nie ma przycisku ESP on :) to moje pierwsze Autko i nie mam pojęcia co i jak . Ale już się zakochałem w Audi :) Jeszcze raz dziękuje za pomoc

Pozdrawiam serdecznie

Po to jest forum, żeby sobie pomagać;). Jak przyciśniesz przycisk ESP to się zaświeci kontrolka, gdy go znów wciśniesz powinna zgasnąć. Jeśli masz instrukcję po polsku to sobie poczytaj jest tam dużo wyjaśnione. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak tylko zrobię fotki to wstawię na forum :)

Przy okazji mam kolejny problem :)

Dzisiaj jak leciałem pasem koronowskim 200 km na godzinę :)

Zauważyłem że wrzucając 5 bieg słychać dziwny dzwięk taki jakby coś zassało przy puszczaniu ;/

czy to poważna sprawa ??

Trochę się Martwię bo autko kupiłem niecały miesiąc temu :)

Ale ogólnie Petarda :) 200 km wooooooooooow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie