Skocz do zawartości

Odblokowanie pełnego FIS


Jeżu

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancko.... Jeśli chodzi o panel climatronika to na pewno tak

i zobacz....Powino się zmienić też jednostka wskażnika temperatury zewnętrznej.A jak nie to muszę na spokojnie poszukać...

Edytowane przez Jeżu
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no i poszło...:)) najpierw się wystraszyłem, że nic się nie dzieje bo wcisnąłem wew obieg i + w temp. i nic, ale po oglądnięci filmiku jeszcze raz i ogarnięciu, że ja mam "dwustrefówke" doszedłem do wniosku iż trzeba wcisnąć wew obieg i obydwa + temp. :)) Zmieniła się także temperatura zewnętrzna "na nasze" więc wszystko jest ok :))

Stokrotne Dzięki Jeżu

Wielka Piona :))

Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam podobny problem a mianowicie manetka od włączania wycieraczek ma przyciski do sterowania komputerem FIS i do zmiany jego funkcji jednak na wyświetlaczy zawsze wyświetla się dystans jaki mogę pokonać na paliwie w zbiorniku i nie mogę tego zmienić. Klient od ktorego kupiłem audi twierdzi że zawsze tak było a manetka sterowania komputerem jest oryginalna od nowości samochodu. Zastanawiam się czy mimo że samochód nie jest wyposażony w pełny FIS miałby kompletną manetkę. Może macie jakis pomysł, Pozdrawiam

P>S. Tempomat też nie działa mino że rorniez jest manetka i tu klient twierdzi że kiedyś działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Witam

Mam podobny problem a mianowicie manetka od włączania wycieraczek ma przyciski do sterowania komputerem FIS i do zmiany jego funkcji jednak na wyświetlaczy zawsze wyświetla się dystans jaki mogę pokonać na paliwie w zbiorniku i nie mogę tego zmienić. Klient od ktorego kupiłem audi twierdzi że zawsze tak było a manetka sterowania komputerem jest oryginalna od nowości samochodu. Zastanawiam się czy mimo że samochód nie jest wyposażony w pełny FIS miałby kompletną manetkę. Może macie jakis pomysł, Pozdrawiam

P>S. Tempomat też nie działa mino że rorniez jest manetka i tu klient twierdzi że kiedyś działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

witam wszystkich. w mojej audicy zamontowalem juz tempomat i ustawilem pelny fis przy czym jest problem. mianowicie swieci katrolka cisnienia w kolach i zauwazylem zwiekszone spalanie.

nie wiem czy poprostu gdzies popelnilem blad przy kodowaniu ale tutaj podaje stronke skad wziolem kody

http://ade2ade.googlepages.com/a4-cruise-coding

jesli ktos by mogl pomuc bylbym bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam Audi a4 avant 1.9 tdi i mój FIS pokazuje tylko średnie spalanie, czas jazdy, średnią prędkość, chwilowe spalanie nie pokazuje dystansu, a na chwilowym jak się zatrzymam to przykładowo pokazuje 3 litry, innym razem np 6 co jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżu! Manetka już idzie, gdybym wybrał sie do Ciebie przerobiłbyś FIS-a? Żonę zostawiłbym w Ikea w Krakowie...

Edytowane przez FilipekDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki. Będzie manetka, będzie plan  - będę w kontakcie. W koncu od Tarnowa juz A4 to się filtr przepali.

Edytowane przez FilipekDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Mam pytanko: Przy uzyciu dominatora max z Vag 7.xx podczas kodowania 17 tablica wskaźników mogę wejsc w kanał np 4 i zmienic jezyk na fis ale jak chce wejsc w kanal 19 to pokazuje mi procedura niedostępna. Czy trzeba wykonac jakies logowanie ? Jeśli tak to jaki login zastosować? A4 2002 kwp-1281

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witaj Jeżu jestem z okolic Olkusza pomógł bys rozblokowac u mnie małego FISa na duży? jak sie moge z Toba skontaktować? mam a4 b6 avant z 2001 roku probowałem napisac prywatna wiadomosc do Ciebie ale mi sie nie udało moze robiłem coś zle jestem tu nowy zostawie swojego maila pozdrawiam i czekam na wiadomosc na forum badz na mailu moj mail krzyh0@vp.pl

Edytowane przez team111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jeżu mam pytanko posiadam Audi a3 8p i potrzebuje zakodowac fisa widze ze jestes z olkusza niedaleko mam do Ciebie dalo by rade sie umowic na taka aktywacje? nie mpge pw wyslac do Ciebie dlatego pisze tutaj pozdr.

zapomnialem dac namiary na odzew z Twojej strony moj e-mail usunięty oczywiscie za naprawe dogadamy sie co do ceny czekam na odp

Edytowane przez michał JAGODA#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie nie jestem zainteresowany.....aktualnie (brak czasu) i utnijmy w tym momencie prośby o kontakt w tym temacie....

Wszystko jest w temacie. Trochę inicjatywy i "poważna" modyfikacja za wami. Temat w ogóle dotyczy A4 B6/B7

Serdecznie PZDR ;)

Edytowane przez Jeżu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi sie trudno w kazdym badź razie dzieki za odpowieź a moze polecisz kogos kto cos takiego potrafi zrobić z Olkusza badź jego okolic z góry dziekuje i Serdeczne Pozdrawienia

Edytowane przez team111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie nie jestem zainteresowany..... (brak czasu) i utnijmy w tym momencie prośby o kontakt w tym temacie....

Wszystko jest w temacie. Trochę inicjatywy i "poważna" modyfikacja za wami.

Serdecznie PZDR ;)

Ok rozumiem  w takim razie powiedz tylko czy w A3 8P takie kodowanie si epowiedzie jak opisałes czy zmieniaja sie  kodowania?

Mam kabel i vcdsa  pobawie sie sam ale musze wiedziec czy jest inaczej jak tu opisałes dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam A3 8P 2.0FSI 2003r bez FIS, w jego miejscu widizałem tylko kontrolke paliwa, stąd moje pytanie - czy omawiane odblokowanie tyczy się tylko modeli z częściowym FIS czy dotyczy też modele bez FIS? Wystarczą zegary + manetka + troche kodowania? Generalnie jestem zainteresowany wyświetlaniem spalania i może temperatury jak się uda :)

Edytowane przez mleczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie