Skocz do zawartości

Tylna wycieraczka


koczo_p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z tylnia wycieraczka w audi a4 b6 avant.Otoz jak ja wlacze i chce wylaczyc to nie reaguje.Jest nie raz tak ze nusze wylaczyc silni aby wszystko wrocilo do stanu pierwotnego.Jest jeszcze jeden problem po wlaczeniu tylnej wycieraczki nie pracuje ona plynnie tylko zatrzymuje sie kilka razy w ciagu jednego cyklu.POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z tylnia wycieraczka w audi a4 b6 avant.Otoz jak ja wlacze i chce wylaczyc to nie reaguje.Jest nie raz tak ze nusze wylaczyc silni aby wszystko wrocilo do stanu pierwotnego.Jest jeszcze jeden problem po wlaczeniu tylnej wycieraczki nie pracuje ona plynnie tylko zatrzymuje sie kilka razy w ciagu jednego cyklu.POMOCY!!!

Ja bym zaczal od przekaznika odpowiedzialnego za tylna wycieraczke, byc moze jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem ten przekaznik nie jest obok bezpiecznikow?

Hej,

Szukalem w schematach ktore na internecie znalazlem, ale niestety nie widzialem tego od wycieraczki.

Proponuje wlaczyc tylna wycieraczke, zdjac oslone z puszki bezpiecznikow i nasluchac, ten ktory bedzie "przelaczal" to bedzie ten odpowiedzialny za wycieraczke.

Gorzej ze sprawdzeniem. Poszukaj na allegro takiego przekaznika. Chyba, ze ktos ma inny pomysl, co moze byc przyczyna problemow z wycieraczka?

m@urycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie