Skocz do zawartości

Brak mocy podczas jazdy


maks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... Mam mały problem z audi a4 b7 avant. Zdarzyło się mi to dopiero 3-4 razy w ciągu 2 lat ale trochę mnie to nie pokoi.... Chodzi o to że jadąc obojętnie jaką prędkością w pewnym momencie samochód słabnie..... 0 mocy i przyspieszania.... Ale wystarczy tylko wyłączyć i właczyć silnik i jest wszystko OK..... Co to może być?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to podpiąć po vaga i wszystko będziesz miał jak na dłoni... jak byś kiedyś był w Olkuszu... zapraszam, ale pewnie obstawiam po raz kolejny to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

U mnie zaczęło się od kupionego wypadkowego... wymienione elemety, podpiety pod komputer i zero błędów oprócz napinaczy pasów. No to próbna jazda i ... niespodzianka ... Nieszczelny intercooler i brak mocy. Zeroo przyśpieszenia, maksymalna prędkość 100 km/h i podczas jazdy wyskoczyła kontrolka spalin i zaczął się dławić spalinami. CZekam teraz na nowy intercooler, kolejno znowu podepnę pod kompa spradzwimy błędy, analize spalin itp. Mam nadzieje że filtr czasteczek jeszcze pohula, choć tak jak kolega wyżej maciejoo85 rozważam wywalenie w cholere heheh ...

Czy wam tez mulił się, dławił juz na pierszym biegu? i przy oprotach 1800 szarpał autem? Zapewne u mnie to przez interooler który niedawał odpowiedniego cisnienia do turbiny ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie