Skocz do zawartości

Test Alarmu


maks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z audi a4 b7 avant. .... Chchiałem sprawdzić czy działa w moim samochodzie alarm.... próbowałem już chyba wszystkiego (otwierania kluczem, otwierania od środka, zostawiania włączonego oświetlenia, próby otwarcia maski) i nie mam żadnej reakcji:( może ma ktoś jakiś sposób na sprawdzenie alarmu??? oprócz wybijania szyb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto otwórz przednie szyby. Zamknij autko z pilota poczekaj ze 30s i wsadź przez okno np rękę i pomachaj w różne strony... Jak będziesz miał alarm z czujnikiem ruchu to powinna odezwać się syrena alarmowa. Pozatym sprawdź po kodach wyposażenia.... To mój sposób.... Może ktoś ma inny.... :ph34r:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Po pierwsze sprawdź w drzwiach kierowcy koło bocznego schowka z lewej strony czy masz dwa przyciski. Jeśli się świecą to masz go wyłączonego (zarówno alarm za co odpowiada jedna ikonka jak i czujnik położenia samochodu za co odpowiada druga ikonka). Żadnych czujników wewnątrz nie widać a alarm działa. U mnie działa jak kolega wyżej napisał z tym iż zamiast ręki uchyliłem szyby i z tyłu posadziłem teściową zamknąłem centralny kluczykiem a sam poszedłem do lekarza. Syrena wyła a telefon spanikowanej teściowej - bezcenne... :bn:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie