Skocz do zawartości

Audi R8 V8 4,2 FSI


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chce teraz kupić Audi R8 V8, słyszałem dużo negatywnych opinii, że słabo się zbiera itd.... Dziś jechałem R8 powiem, że bylo fajnie i nie jest jak inni mówią, ale zbyt krótko nim jechałem, aby sam to ocenić.

Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego autka.

Pozdrawiam,

Bobas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam silnik u siebie włożony. Doszły mnie słuchy, że przy 80.000km zaczyna strzelać już jakieś fochy ( dość mocno wyżyłowana jednostka napędowa ), natomiast widziałem też Audi, w którym silnik ten był wymieniany na gwarancji - nie znam przyczyny. Plus za to, że jest to FSI. Póki co, nie mam z nim żadnych problemów, u mnie zbiera się na dobrą sprawę z każdego obrotu po wciśnięciu gazu, R8 przypuszczam, że wystrzelone zostaje jeszcze szybciej. Najlepiej przejechać się i samemu ocenić. We Wrocławiu jest "Audi R8 Center", swojego czasu oferowali jazdy próbne, nie wiem jak jest teraz. Zapytam też z czystej ciekawości, dlaczego akurat R8 ? Jest tyle innych fajnych aut, które można mieć w tej kwocie, mnie osobiście odrzuca strasznie jakoś materiałów wykończeniowych w środku, przez które, skreślam to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę spróbować czegoś nowego :P wiem, że w tej cenie mogę mieć Porsche 4S lub coś innego.

Tylko ta kierownica bardzo cienka jest, ale tak to autko jest bardzo ładne.

I mam pytanie jeszcze jedno ile nim jechałes, ponieważ na youtube widziałem jak koleś jechał 322km/h a jest 300km/h tak pisze, ale widomo piszą, że jest blokada do 250km/h a jedzie się 280km/h.

Dzięki oraz Pozdrawiam,

Bobas

Edytowane przez Bobas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

282km/h maksymalnie jechałem, więcej nie bardzo chciał już ciągnąć. Goście z YouTube pewnie mieli w jakiś sposób porobione te fury, musisz też zwrócić uwagę, w tym momencie na opony jakie mają zamontowane -> Indeks prędkości, osobiście wolę mieć to na uwadze. Kierownicą nie masz się co przejmować, wygodna jest w użytkowaniu. Osobiście bym się nie zastanawiał między R8 i 4S, od razu poprosiłbym o Prosiaczka - wykończenie środka to bajka w porównaniu do Audi ;) Tutaj w bonusie masz 2+2, a w R8 tylko 2 miejsca. Nie mniej jednak, niektórym te dwa miejsca z tyłu są zbędne ;) Z pewnością R8 będzie czymś oryginalnym na naszych drogach, bardziej rzucającym się w oczy w czasach, gdy Porsche jest autem, które można bez większego problemu zobaczyć codziennie. Pytanie, czy jest to jakieś kryterium dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie