Skocz do zawartości

brak mocy


Krawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh witam znowu :D

mam mały problem :D wczoraj wróciłem z zagranicy bylo wszystko ok aż do dziś wstałem rano wsiadam do autka jadę a tu brak mocy autko wolno przyspiesza, jak by turbina nie działała, przy hamowaniu pedał hamulca robi się twardy trochę dziwne i ledwo hamuje ? nie mam zielonego pojęcia o silnikach wiec pomóżcie mi:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh witam znowu :D

mam mały problem :D wczoraj wróciłem z zagranicy bylo wszystko ok aż do dziś wstałem rano wsiadam do autka jadę a tu brak mocy autko wolno przyspiesza, jak by turbina nie działała, przy hamowaniu pedał hamulca robi się twardy trochę dziwne i ledwo hamuje ? nie mam zielonego pojęcia o silnikach wiec pomóżcie mi:D :D

ELo

Z tego co piszesz, masz prawdopodobnie problem z vacuum, zawory od turbo i hamulec sterowane są podciśnieniowo. Skoro problem jest tu i tu szukaj usterki w okolicach pompy vacuum.

Pzdr.

P.S. Najlepiej podłącz VAG-a i sprawdź co trawie piszczy

Edytowane przez adamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś się nudziłem i zobaczyłem co tam się stało przy tym silniczk moim i zauważyłem że ten kabelek jest odłączony daje foto

http://imageshack.us/photo/my-images/23/obrazbe.jpg/

może wiecie gdzie go podłączyć ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś się nudziłem i zobaczyłem co tam się stało przy tym silniczk moim i zauważyłem że ten kabelek jest odłączony daje foto

może wiecie gdzie go podłączyć ?:D

No proszę czego to człowiek z nudów nie zrobi, przewód ten najlepiej podłączyć tam skąd wypadł :, rozejrzyj się gdzie jest przyłączka w której brakuje wężyka. Nie tak dawno wojowałem z EGR-em, nie pamiętam jednak dokładnie gdzie ten wężyk przychodzi, jutro zajrzę i dam znać, chociaż myślę, że do tej pory znajdziesz już rozwiązanie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przewód podciśnieniowy. Myślę że to przyczyna Twoich problemów...Podłącz go spowrotem, sprawdź przy okazji czy nie jest gdzieś przetarty i daj znać czy autko śmiga.... :sortof:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze zobaczyłem są 3 otwory :D nie chce niczego podłączać żeby nie czegoś nie popsuć :D

już wszystko śmiga jak powinno :) znalazłem ten otwór :D tam wystaje taka gumowa rurka podłączyłem ją i wszystko wróciło do normy :) dzięki wielkie może komuś temat się przyda :)

Edytowane przez Jeżu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie