Skocz do zawartości

Opinie o Vag can professional


slawek071976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o opinie dotyczące zastosowania programu vag can pro do diagnostyki audi a4 b7. Konkretnie chodzi o przydatność do robienia logów statycznych i dynamicznych oraz innych funkcji programowych. Samochód to audi a4 b7 2007 rok 1.9 tdi BRB 116 KM. Jak ktoś używał to proszę o szczere opisanie, gdyż noszę się z zamiarem zakupu.

Pozdrawim

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Kupiłem go po zmianie na A4 1.9 TDI BRB, ponieważ posiadany kabel nie obsługiwał większości funkcji głównie chodzi oczywiście o CAN. Powiem tak jest sporo złych i sporo dobrych opinii o tym kablu - ja mogę powiedzieć, że zrobisz nim wszystko, o czym napisałeś logi, diagnostyka itp. Jedyna rzecz, która mnie zdenerwowała to prostackie podejście producenta do użytkownika indywidualnego. Uważa on, że ktoś, kto kupił to urządzenie na swój własny użytek nie jest wart uwagi bo nie należy do klanu świadczących usługi serwisowe mechaników. Wyjaśniłem w emailu owemu Panu że takie podejście to bieda i to że usuniecie z forum nie robi na mnie wrażenia bo to forum to festiwal kolesi, którzy nie chcą pomagać tylko chwalić się tym co potrafią a to jest z gruntu prostackie. Konkludując kupiłem VCP+K i jestem z niego zadowolony.

Pozdrawiam Rafał.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie