Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 02.11.2023 uwzględniając wszystkie działy

 1. Jednym z tematów przypiętych na samej górze w tym dziale jest Instrukcja obsługi Audi A3 8P Początek interesujących cię informacji znajduje się na str. 34
  1 punkt
 2. Napiszę to po raz kolejny - podłączyć interfejs diagnostyczny i zrobić pełny autoscan w poszukiwaniu błędów zapisanych w sterownikach! Dzisiejsze samochody są tak naszpikowane elektroniką, że przy takich usterkach bez komputera trudno postawić jakąkolwiek diagnozę.
  1 punkt
 3. Zacząłbym od podłączenia interfejsu diagnostycznego i sprawdzenia, czy nie ma jakichś błędów zapisanych w sterownikach.
  1 punkt
 4. Wczoraj mechanik wymieniał u mnie silnik nastawczy klapy wlotu powietrza zewnętrznego - klapa jedna nie otwierała się skutkowało brakiem nadmuchu powietrza szyby parowały i wynik brak ogrzewania. Jest to z moich informacji częsta awaria / słaba jakość / w tych modelach do 2020 r. W serwisie AUDI wymieniają cały układ sterowania - koszt ok. 3,500 zł . Ja u mechanika za silnik nastawczy kupiony w serwisie zapłaciłem 750 zł. plus wymiana . Mechanik twierdził , iż są cztery i po kolei siadają. Kosztowna naprawa - pozdrawiam.
  1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie