Skocz do zawartości

Podwyższone obroty


slaw

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem,ze od jakiegos czasu jak rano odpalam samochod to obroty sa na 1000 (to chyba jest normalne), ale gdy ruszam bez dodawania gazu to podnosza sie do 1200 i gdy hamuje to nadal stoja na 1200,dopiero jak prawie się zatrzymam to spadają .Dalej jade do pracy i mam po drodze kilka skrzyzowan ze swiatlami i jak sie zatrzymuje to nadal obroty wynosza 1200 i tak przez jakies 10-15 minut i problem znika. Czasami tez mi sie tak dzieje jezeli stoje w korku (auto jest rozgrzane) to obroty z niczego potrafia sie podniesc na okolo 1100- 1250. Czy ktos moze wie co to sa za objawy? Dodam że VAG żadnego blędu nie wyrzuca,przepustnica wyczyszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam kolego kupiłem 2007r.2.0 multitronik i mam ten sam problem tzn.po przejechaniu około 150km.obroty silnika same rosną i podczas wolnej jazdy utrzymują się na 1500.do prędkości 25km/h po niżej tej prędkości spadają i tak przez około 30km potem wszystko wraca do normy i tak w kółko. Przy tym podczas odpalania ciepłego auta silnik wpada w duże drgania i słychać duży warkot jak by na domieszce z benzyną a gdy jest zimny pali super i wszystkie warkoty i drgania znikają. Co ty na to. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie