Skocz do zawartości

ROZKODOWANIE KLUCZYKÓW


roerto00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich

Mam problem z kluczykami w audi a4 b7 06r rozkodawały mi sie nie wiem z jakiego powodu .Pojechałem do znajomego elektronika i on stwierdził że kluczyki sa do wyżucenie bo auto je nie widzi i nie można ich zaprogramować.Więc kupiłem dwa nowe kluczyki on mi je zaprogramował i działały do dnia dzisiejszego.Znowu nie mogę otworzyć ani zamknąć auta i nie wiem co robić

PROSZĘ O POMOC może ktoś z was miał taki przypadek DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto może "gubić" kluczyki np. po awarii, rozładowaniu czy wymianie akumulatora. Otwórz auto manualnie kluczykiem...wsiądź, zatrzaśnij drzwi i pobaw się kluczykiem (otwieranie i zamykanie)..z tego co pamiętam nie musi być w stacyjce...auto powinno je "zobaczyć"

 

ps. Jeśli pomoże zmień pana elektryka :)

Edytowane przez maciejoo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio również rozkodowałem sobie kluczyk. Po prostu wsiadłem do samochodu, włozyłem kluczyk do statycji i przekręciłem raz [nie odpalając jedynie ''uruchamiając'' prąd - radio etc.], wcisnąłem dwa razy otwarcie, dwa zamknięcie (myślę, że ilość kliknięć ma nikłe znaczenie, ale tak wciskałem). Wyjąłem kluczyk i samochód go zapamiętał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak miałem ten sam problem po odłączeniu akumulaora na dłuższy czas i muj mechanik mi pokazał ja sie koduje te nieszczęsne kluczyki

-wkładasz kluczyk do stacyjki i przekręcasz raz ,nie odpalasz

-przytrzymujesz przycisk zamykania na kluczyku ok 2-3 sekundy

-tak samo z przyciskiem otwierania 2-3 sekundy i po sprawie kluczyk śmiga aż miło:)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

JA TAK WLAŚNIE ROBIŁEM I NIC SIE NIE DZIEJE I NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE

spoko będę pisał małymi

Edytowane przez michał JAGODA#
Nie pisz na przyszłość wielkimi literami. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich. Mam problem z otwarciem samochodu przez pilota. Mianowicie wyglada to tak. Gdy samochod jest zamkniety. Naciskam guzik otwierania samochod otwiera sie normalnie ale momentalnie po chwili zamyka sie spowrotem mam doslownie sekunde aby zlapac za klamke i otworzyc drzwi. Otwierajac samochod przez kluczyk. Drzwi otwieraja sie normalnie. Jak myslicie co moze byc powodem tego. Dodam ze ostatnio samochod odstawilem na 3 dni i nie odpalalem wgl. I przez te 3 dni akumulator rozladowal mi sie doszczetnie. Nawet kontrolki nie odpalily. Ale to bylo wczesniej niz ta awaria z kluczykiem.

I dodam jeszcze ze ostatnio mechanik usunal mi wszystkie bledy komputerem. Bo bledy byly w kazdej sekcji xD

Posiadam Audi a4 B6 1.9 Tdi 2001 r.

Czekam na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli komputer nie widzi kluczykow to kupic nowe albo sprawdzic czy te nowe komp widzi i jesli dalej nie widzi to modul komfortu uwalony i kluczyki nowe musza miec takie same numery,  ale to chyba oczywiste, taki modul komfortu za 200-250 zl znajdziecie jak dobrze poszukacie na allegro do B7 do B6 taniej, uzywany oczywiscie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie