Skocz do zawartości

Osłona tył koło tłumika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich odebrałem samochód i zauważyłem w domu że brakuje osłony z tyłu po lewej stronie koło tłumika, napisałem do Salonu i stwierdzili że sprawdzali w trzech samochodach i osłony w tym miejscu nie ma. Zastanawiają mnie tylko metalowe spinki na zderzaku i otwory na kołki czy możecie mi potwierdzić ze u was takiej osłony nie ma poniżej zdjęcie o którą osłonę chodzi, samochód to Audi A3 1,5 TFSI 150KM sedan 

 

 

image.png

Edytowane przez Artur99996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. U mnie jest tak samo bez tej osłony. Też to sprawdzałam i nie ma w żadnym z aut w salonie.  mają podobno te z silnikiem 1,0 litra. a zderzaki i nadkola są wszystkie takie same z otworami.  podobno w 1,5 jest inny tłumik i jest za gorąco. Ja sobie kupiłem taką osłonę z allegro używaną i ją okroiłem dosyć mocno i przykręciłem do nadkola i dołu zderzaka aby nadkole miało jakieś oparcie na zimowe śniegi. Jest wszystko OK. teraz  będę zabudowywał prostokątny otwór zderzaka z przeznaczeniem na hak holowniczy. Też nie ma na to zaślepli i wszystkie zderzaki mają otwór na hak aby później go nie wycinać. W serwisie powiedzieli że mogę go zabudować bo wiele osób tak robi. niektórzy w otworze mieli podobno znajdować koty bezdomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie