Skocz do zawartości

Krzywa kierownica, ściąganie


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem nowe auto z salonu (A6 C8 Avant). Okazało się, że aby jechało prosto muszę trzymać kierownicę przekręconą nieco w lewo. Zgłosiłem w ramach gwarancji. Stwierdzono nieprawidłowość i ustawiono właściwe parametry (według ASO) - nie było mnie przy tym. Po odebraniu auta niestety... kierownica jest prosto, ale auto w dłuższej perspektywie ściąga w lewo. Jeżeli chcę jechać prosto muszę się "siłować" z kierownicą (tam jest jakiś system który przeciwdziała mojemu pchaniu kierownicy w prawo) i ją nieco skręcać w prawo.

Znalazłem ten wątek na innym forum http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=28&t=151233&hilit=A6+C8 opisywane są podobne problemy.

Oczywiście sam tego nie naprawię, ale mam pytanie czy widzicie to w swoich A6 C8? Jak z tym walczycie? Czy producent wie o tym problemie, pomoże nam jakoś?

Walka ręki z systemem kierowniczym dla mnie na dłuższych trasach jest bolesnym koszmarem a to ponoć marka/model nieco wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, w Częstochowie ustawiali trzy razy, nie ustawili dopiero w Sosnowcu mi to ustawili, ale widzę że to jakaś wada fabryczna bo jak dostałem zastępcze też miało przestawioną kierownice myślałem ze to przypadek ale wiedzę że nie, niestety zostaje ci ich nękać  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie