Skocz do zawartości

Pytania przed zakupem nowego Q3 Sportback


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim,

mam do Was gorącą prośbę abyście napisali, jako codzienni użytkownicy Q3 Sportback, o ich największych w Waszej opinii wadach i zaletach? O tych rzeczach, które Was w nich irytują, a które są Waszym zdaniem lepsze w stosunku do konkurencyjnych aut z innych koncernów? Aktualnie jesteśmy na etapie wyboru nowego samochodu dla mojej rodzicielki. Niestety w czasie jazd testowych, czy nawet przy wzięciu auta na weekend od dealera, człowiek nie jest w stanie wyłapać wszelkich potencjalnych "smaczków" jakimi może raczyć nas dany samochód. Zwłaszcza, że część dolegliwości może pojawiać się np. tylko w określonych warunkach pogodowych.

W grze zostały 3 modele, m.in. Q3 Sportbackxt. Jak ją znam, to wybór będzie taki jak jej zalecę. Ostatnio się to sprawdziło, więc teraz prawdopodobnie będzie tak samo. Dlatego też nie chce jej wpuścić na jakąś minę.

Bierzemy pod uwagę silnik 35TFSI, w wersji z wszystkimi asystentami jazdy jakie da się zamówić, (moja mama uwielbia jeździć na tempomacie i lane assist aktywnym ;)), matrycowymi ledami i kamerami 360. Oczywiście takie "bajery" jak automatyczna klima czy grzane fotele też muszą być.

Jeśli ktoś ma taką wersję silnikową, to prosiłbym też o info jak się ten silnik sprawuje, głównie pod kątem spalania. Mama jest spokojnym kierowcą i jeździ głównie na trasach podmiejskich/po mieście powiatowym. Od święta zdarzają się trasy szybkiego ruchu.

Z góry dziękuję za Wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie