Skocz do zawartości

Deska rozdzielcza,zegary Audia C4


RominK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zamienić deskę rozdzielczą w moim C4.Brakuje mi wskaźnika ciśnienia oleju.Jest wprawdzie kontrolka (czerwona lampka} , ale czasami po kilkudniowym postoju ma problemy ze zgaśnięciem i wolałbym widzieć co się dzieje z ciśnieniem. Chodzi mi o to czy wiązka przewodów obsługuje wszystkie rodzaje desek czy będą braki we wtyczkach i wtedy kicha. Oczywiście można użyć zegarów tuningowych ,ale można i zamienić na oryginalną z pełnymi wskaźnikami.Będę wdzięczny za wypowiedzi "gramotnych" w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zaszczel fotką jakie masz zegary i jakie chcesz włożyć. będzie łatwiej bo ja np dwie c4 mam i siedze dosyć już w tym temacie ale nie rozumiem cię ;/

Może tak:

Chciałbym włożyć takie: http://allegro.pl/zegary-licznik-audi-100-200-88r-europa-i1386568298.html

A mam takie: http://allegro.pl/zegary-audi-100-c4-a6-c4-obrotomierz-benzyna-i1411298741.html

z tą jedynie różnicą ,że zamiast obrotomierza mam zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. no popatrzyłem i bez dodania kabelków się napewno nie obejdzie. W 100 c4 miałem takie zegary jak ty a w A6 c4 mam już 7 zegarówkę ;) Obrotomierz chyba masz tylko w nim jest zegarek na dole. Hmm temat jest taki że kostki będą pasowały. Mi niedawno się spalił licznik w A6 więc na sztuke delikatnie sam cyferblat od 100 c4 wsadziłem i auto gada. obroty pokazuje, prędkość i tyle. napewno z czujników kable musisz dorobić, do dodatkowych zegarów idzie jeden kabelek plus do tego te od kontrolek od niezapiętych pasów, AIR BAG, świateł pozycyjnych, immobiliser'a itp. Temat ogólnie do ogarnięcia tylko czy jesteś na tyle wytrwały czy niebardzo? chciałbym widzieć dokładnie twój silnik bo u mnie był ABK np. Chodzi mi o to gdzie są czujniki poinstalowane żebym mógł znaleźć to na necie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. no popatrzyłem i bez dodania kabelków się napewno nie obejdzie. W 100 c4 miałem takie zegary jak ty a w A6 c4 mam już 7 zegarówkę ;) Obrotomierz chyba masz tylko w nim jest zegarek na dole. Hmm temat jest taki że kostki będą pasowały. Mi niedawno się spalił licznik w A6 więc na sztuke delikatnie sam cyferblat od 100 c4 wsadziłem i auto gada. obroty pokazuje, prędkość i tyle. napewno z czujników kable musisz dorobić, do dodatkowych zegarów idzie jeden kabelek plus do tego te od kontrolek od niezapiętych pasów, AIR BAG, świateł pozycyjnych, immobiliser'a itp. Temat ogólnie do ogarnięcia tylko czy jesteś na tyle wytrwały czy niebardzo? chciałbym widzieć dokładnie twój silnik bo u mnie był ABK np. Chodzi mi o to gdzie są czujniki poinstalowane żebym mógł znaleźć to na necie.

Ja naprawdę wiem jak wygląda obrotomierz ,ale mam taką wersję:załacznik. Tak czy owak najlepiej będzie chyba zastosować wskaźnik cisnienia oddzielny bez martwienia sie ,zadziała czy nie. W każdym razie dziekuję za rady.post-3048-0-51150200-1297022856_thumb.jp
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie