Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Jeżeli masz datę -' Wydanie z miejsca wysyłki ( transport do importera )" to znaczy , że samochód załadowali na pociąg, ale to nie znaczy , że on już ruszył z EMDEN . Na pewno przeszedł cło UE i uzyskał homologację UE . Pamiętaj , że muszą załadować cały pociąg na Poznań. Z reguły , aby taki pociąg trafił do Poznania i twój samochód został rozładowany na placu i przejęty przez AUDI Polska trwa 2-3 tygodnie. Gdy to nastąpi data na monitorze twojego handlowca w pozycji " Przyjęcie na magazyn importera) przesunie się ze strony prawej na lewą ( czyli czynność dokonana). Od tego czasu jeszcze musisz poczekać , aż wgrają do twojego AUDI polskie oprogramowanie, wezmą do łapy dokumenty twojego samochodu i wystawią dealerowi fakturę . To następne 2 tygodnie. A potem już tylko czekanie na transport i wolną lorę do dealera. Przed świętami powinieneś go mieć pod choinką.
  3. Dzisiaj
  4. musisz dorzucić elementy które bedą blokować wysokość. zerknij na www.matkits.pl
  5. A jak zrobić regulację wysokości?
  6. Witam jestem Mateusz. Jeżdżę a3 8v 2015 sedan
  7. Wczoraj
  8. Sprawdziłem wersję angielską od sprzedawcy kabla - działa , widzi wszystkie moduły, widzi błędy, kasuje błędy (past), itd. to co było w ofercie, wersja polska od sprzedawcy kabla działa ale były problemy i odinstalowałem i zostawiłem angielską. Dołączonej polskiej nakładki językowej sprzedawca chyba nie testował.
  9. Ostatni tydzień
  10. Siemanko nazywam się Emil i pochodzę z okolic Kutna. Od dwóch tygodni jestem właścicielem Audi Q5 2.0 2020 rok:D
  11. Cześć Wam nazywam się Adam i pochodze z okolic Bydgoszczy. Właśnie we wrześniu kupiłem mój pierwszy samochód AUDI Q7. rok 2019 3.0
  12. Cześć Mam na Imię Robert. Od kilku dni jestem posiadaczem Audi Q3 2.0 w benzynie. Liczę na Wasze wsparcie. To moje pierwsze Audi :-)
  13. Chiński klon HEX V2 VCDS a dołączona polska wersja językowa z danymi polskiego producenta. Pytanie - polska wersja językowa to też klon ? czy pozostać przy wersji angielskiej ?(która też wygląda na niekoniecznie legalną)
  14. Część wszytskim - Sławek - nowy posiadacz Audi Q5 Sportback TFSI z 2025
  15. Cześć, jestem Piotrek, jeżdżę Audi Q5 2021 FY 40TDI Quattro, witam wszystkich :)
  16. Dzień dobry moje Q5 wg salonu miało opuścić port w Emden 30 października (wg. jakiejś rozpiski którą pokazywał mi handlowiec na ekranie) - pokazał mi to 31 października twierdząc że to się aktualizuje co parę dni więc tak naprawdę nie wiadomo czy wyjechał czy nie, czy wiadomo czy te samochody wyjeżdżają planowo czy nie? jaki jest realnie czas od wyjazdu z Emden do odbioru w salonie?
  17. Witam z małopolski Oczekuję na nowe q5
  18. Witajcie, odszczurzam "nowego" małysza córki, avj+lpg
  19. Witajcie. Czy macie możliwość sprawdzenia rodzaju skrzyni po numerze VIN? WAUZZZ4G8CN131822 przymierzam się do kupna ale jak to krąży opinia multitronic to lipa wiec wolałbym ja omijać.
  20. Cześć ludziki! posiadam audi a6c6 z 2011 roku. silniczek 2.0 170 km. ... przymierzam się do a6 c7
  21. Witajcie, a ja mam ten pakiet technologiczny, po odbiorze auta na wstecznym normalnie się załączała kamerka, a po 500km przestała działać, tylko na ekanie czujniki zbliżeniowe widać, czyli pakiet się ulotnił...lub coś innego, jadę na serwis, zobaczę czy to programowo załączają
  22. Dzięki za odpowiedź, auto nowe, już jeżdżące ;), zapytam a ASO, no zobaczymy
  23. Cześć mam Q5 z 2018 z kanady i oczywiście menu usa i france i pytanie moje czy istnieje mozliwość przekodowania za pomoca karty na polskie menu z obsluga glosowa ?
  24. Dzień dobry.Od roku jestem posiadaczem Audi A8 D2 4.2 . Jestem z Kutna.
  25. Cześć, tu Klemens z Białegostoku. Jeżdżę Audi Q5 2.0 TDI z 2015 roku pozdrawiam
  26. Witam Jak się zakończyło bo stoję przed tym samym problemem. Muszę kupić dwie kurtyny do Q5 2021 SUV. Jakie kurtyny finalnie pasowały chodzi mi o nr części. Dzięki bardzo za pomoc
  27. Witam, jestem Wojtek, jeżdżę Audi Q5 (2024) benzyna.
  28. Cześć, tu Wojtek z Rozalina Jestem od niedawna posiadaxzem Audi A3 2.0 TFSI - import zUSA
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie