Audi Q7 4M (2015-Teraz)
Forum Audi Q7 4M. Możesz tu pisać o swoich uwagach na temat tego modelu, zaczerpnąć wiedzy na jego temat oraz poprosić o pomoc związaną z tym modelem...
29 tematów w tym forum
-
Witam szukam informacji na temat na jaki punkt mam ustawić serwisowy bagnet by muc fizycznie sprawdzać stan oleju w silniku jakoś nie ufam temu elektrycznemu czujnikowi poziomu 2018r. 3.0 na kompresorze z góry dzięki
-
- 0 odpowiedzi
- 1,5 tys. wyświetleń
-
-
Witam, Chciałbym poruszyć wątek jak w temacie. Otóż okazuje się, że pomimo instalacji w telefonie Android Auto, który notabene nie jest dostępny w naszym kraju i trzeba go instalować ręcznie, nie można uzyskać połączenia dla Audi Smartphone Interface. Audi przyznało, że dla Q7 wypuszczonych przed 15.08.2015 nie zostało wgrane właściwe oprogramowanie, ergo CarPlay lub Android Auto po prostu nie będzie działać. Z informacji z ubiegłego roku wynikało, iż auto, które zjechało już z taśmy nie będzie mogło mieć dogranej tej części oprogramowania. Czy może ktoś się orientuje czy coś w tej sprawie się zmieniło? A może komuś udało się to obejść? Pozdrawiam!
-
- 1 odpowiedź
- 8,3 tys. wyświetleń
-
-
Szanowni Klubowicze. Czy ktoś posiada instrukcję obsługi tego modelu audi w języku polskim.
-
- 1 odpowiedź
- 5,1 tys. wyświetleń
-
-
Byłem szczęśliwym posiadaczem Audi do czasu pojawienia się problemów które sprawiają że jazda autem jest pełna stresów. Objawy: Auto podczas jazdy wyświetliło na desce rozdzielczej błąd asystenta pasa, acc, a następnie zgasło. Auta nie udało się uruchomić od razu po zatrzymaniu. Po około minucie auto uruchomiło się, na desce nie było już błędów i kontynuowałem jazdę. Zaczęło się ok 2 miesiące temu. Na początku błędy te pojawiały się podczas próby uruchomienia silnika, później podczas jazdy, w totalnie losowych momentach kilka razy w tygodniu, czasami kilka razy dziennie. Wg różnych źródeł (fb, chat gpt) winny mógł być stary akumulator - mój był fabryczny, wstępn…
-
- 0 odpowiedzi
- 265 wyświetleń
-