Skocz do zawartości

mirefire

Użytkownik
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirefire

  1. Dokładnietak jak mówisz... U mnie ponoć wymieniono jeden modół akumulatora (czyli 1 z 14 modułów) i zaktualizowano soft (mam takie wrażenie że dla użytkownika na gorszy), z moich obserwacjii: >ładuje sie mniej o jakieś 5-7km mniej > przy obciążeniu 25% już sie pezełącza na benzyne > przełączanie bardziej odczówalne:-( (na orginale nie wiedziałem kiedy nastapiło załączenie benzyny teraz gorsza synchronizacja) zastanawiam sie czy można wymusić na ASO powrót do starszego softu?
  2. Witam.... Wyswietlił mi sie komunikat (przez audi connect) o akcji serwisowej 93AA, dotyczy prawdopodobnie coś... z akumulatorem i napędem elektrycznym, wie ktoś może coś wiecej na ten temat?
  3. Witam wszystkich... Jak w temacie ... Czy jest możliwość zamkniecia klapy bagażnika z pilota? (jakie muszą być spełnione warunki, auto zamkniete otwarte itd...) Ktoś coś?
  4. witam... zastanawiam sie jakie ustawienia trzeba właczyć aby po wykorzystaniu bateri auto nie wpadało w tryb żeglowania( tj. przy hamowaniu silnik sie wyłącza i przy dodaniu gazu silnik sie włancza. ( gdzie chłodzenie turbiny itd... i tak samo bateria sie kończy silnik zimny i na drodze ekpresowej wpada na kilka tyś obrotów)
  5. tryb sport lub tryb ładowania
  6. Witam .... auto mam od 3 miesięcy.. u mnie zawsze włącza sie tryb żeglowania po odpuszczeniu gazu (nawet przy zerowej bateri) oprócz trybu ładowania i trybu dynamic myślałem ze na trybie "podtrzymania baterii" nie będzie się włączał tryb żeglowania ale niestety( bez sensu, chcę unikać ciągłego wyłączania i włączania silnika spalinowego) na razie kombinuję>może ktoś coś podpowie
  7. Witam szanowne grono... Jestem nowym posiadaczem Q5 FY i chciałbym sie wesprzeć waszą wiedza i doświadczeniem w obcowaniu z Q5.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie