Skocz do zawartości

nakładka pod telefon nokia E52


323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie, gdzie mogę zdobyć "nakładkę" pod mój telefon nokia E 52, bo ta, która jest obecnie w aucie pasuje do nokii 6210, 6310 i 6310i, więc jest mi zupełnie niepotrzebna. Jak ją nazwać i gdzie jej szukać? Będę wdzięczny za rady, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt- adapter, by móc używać telefonu i ładować go podczas jazdy zarazem. W aucie jest zamontowany cały mechanizm, łącznie z adapterem, lecz pasuje on tylko na powyższe modele, (wrzuciłbym zdjęcie ale jeszcze nie wiem jak)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne uchwyty Nokii dedykowane dla tego telefonu to Nokia CR-114 lub Nokia CR-115.

Co do dodawania obrazków to klikasz przy szybkiej odpowiedzi na Więcej opcji i po załadowaniu zaawansowanej edycji posta klikasz na Wybierz plik dodając po kolei zdjęcia. Jak wybierzesz już wszystkie to klikasz na Załącz ten plik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolego, chyba rozumiem twój problem, widzę że mój poprzednik chyba do końca nie skojarzył o co może chodzić;)

Powiem szczerze że nurtuje mnie podobna sprawa. Też mam nokie E52 a nie ukrywam że sporo rozmawiam i opcja rozmów głośnomówiących bardzo by mi się przydała (ładowanie mniej bo telefon jak wszyscy wiemy jest niezniszczalny, ale zawsze to jakiś plus:))

Powiedz czy dowiedziałeś się jakimiś innymi sposobami pod jaką nazwą albo ewentualnie gdzie można kupić taką nakładke??

czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie