Skocz do zawartości

Moduł samoczynnego domykania szyb, pompa centralnego


woltek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem zakupić sobie moduł domykania szyb (bez potrzeby trzymania wciśniętego przycisku na pilocie) i jak mi go przesłali to zbaraniałem, dodali do niego instrukcje ale ona też mi nic nie podpowiada ona dotyczy A4 ale nie ma wyszczególnienia na B6. Najbardziej mnie zatrzymał punkt o pompie centralnego zamka, w instrukcji ona się powinna znajdować w głębi błotnika na dole jest przykryty gąbką. No i tu sie nasuwają moje dwa pierwsze pytania: czy B6 ma ów pompkę a jak tak to gdzie sie ona dokładnie znajduje i jak sie do niej dostać?

Oto dołączona instrukcja i zdjęcie modułu. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.

Znalazłem jeszcze instrukcje montażu tego modułu w Passacie B5, czy jest możliwe że właśnie w ten sposób ma być to u mnie podłączone?

post-5345-0-00052200-1335787897_thumb.jp

post-5345-0-12277900-1335788062_thumb.jp

post-5345-0-83659300-1335798340_thumb.jp

Edytowane przez woltek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozwiązałem całkowicie problem!!!

Dla wszystkich którzy szukają odpowiedzi na temat domykania szyb w audi bez potrzeby trzymania wciśniętego przycisku na pilocie, nie ma takiej opcji fabrycznie w A4 B5/B6, VAG tu też nic nie pomoże, trzeba dokupić osobny moduł.

Na allegro jest porządny facet który sprzedaje takie cudeńka, cena jest banalna montaż jeszcze łatwiejszy a w razie ewentualnych problemów kontakt ze sprzedawcą jest doskonały.

Szukajcie na allegro użytkownika zaruwa81

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie