Skocz do zawartości

brak mocy


marecki 85

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam problem z turbina wlancza sie dopiero przy 2tys.i nie ma takiej mocy jak powina miec.mialem robiony rezonans turbiny poniewarz otcinalo ja calkiem i nie moglem przekroczyc nawet 100.nawet zmienilem n75 i dalej bylo tak samo.i mechanik powiedzial ze zrobi rezonans bedzie ok.jest okej ale autko jest o duzo slabsze.moze mi ktos powie naczym polega ten rezonans??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

Turbina głośno pracuje? Dochodzą z niej jakies dziwne odgłosy swiadczące o tym, że może wpadać w rezonans?

Może masz kolego nieszczelny dolot, może masz zabrudzone filtry ( powietrza, paliwa), może przepływomierz itd..

Nie prościej zrobić logi? Statyczne i dynamiczne wystarczą.

Pzdr

Edytowane przez adamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.filtry mam nowe bo sam zmieniam.nawet czeycilem agr.musze jeszcze sprawdzic szczelnosc.turbina pracuje cichutko!!mechanik podpiol pod kompa i podzczas jazdy testowej na podpietym kompie wyszlo mu ze musi zrobic rezonans.A zaczelo sie od tego ze podzcas spokojnej jazdy chcac nagle przyspieszyc odcielo turbine,ale znowus jadac dosc ostro od 1 biegu nic mu sie nie działo i nie musialem go resetowac.po tym rezonansie jest ok tylko ze nie ma takiej mocy i turbo wlancza sie dopiero ok 2tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

To może chociaż powiesz jakie błędy w sterowniku silnika?

Pzdr

witam.wlasnie ze mi nic nie powiedzial jakie bledy tylko ze wykona rezonans >i jak go wykonal to auto stracilo na mocy.moze sie dowiem cos wiecej jak go jeszcze raz podepne na jakims serwisie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie