Skocz do zawartości

centralny zamek


victor31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pojawił się u mnie problem z centralnym zamkiem.Po krótce opiszę co się dzieje.

Jakiś czas temu po zjechaniu z trasy okazało się, że nie mogę otworzyć tylnej klapy.Było słychać że zamek się odblokowuje lecz klapa nie puszczała.W związku z tym otwarłem klapę kluczykiem.Ropzpakowałem auto i okazało się, że nie można go zamknąć pilotem.Zamknąłem normalnie kluczykiem.Rano znowu zaczęło wszystko działać.Po kilku dniach pojawił się znowu problem przy zamykaniu i otwieraniu samochodu z pilota.Raz działało, raz nie.Wymieniłem baterię w pilocie i nic zero reakcji na którykolwiek przysk pilota.Baterie sprawdziłem jest na pewno dobra.Kluczyk też sprawdziłem u znajomego na "specjalnym" sprzęcie i normalnie każde przyciśnięcie któregokolwiek przycisku daje sygnał.Z tąd wnioskuję, że pilot też jest sprawny.

Nie wiem, czy to że otwarłem klapę mechanicznie, kluczem mogło zpowodować jakiś problem.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zraobiłem tak jak pisał ktoś w poprzednich postach, czyli tym przyciskniem w samochodzie mzamknij/otwórz kilkakrotnie zamknmąłem i otwarłem auto i zaczęło wszystko działać.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie