Skocz do zawartości

sensor oil na fisie


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wyświetliła mi się na fisie żółta kontrolka oliwiarki + napis sensor. Dodatkowo brak kontrolki od ESP na zegarach. Podłączyłem VAG ale błąd był tylko w liczniku (

18062)
- niestety nie potrafiłem go skasować więc cały wczorajszy dzień tak jeździłem. Dzisiaj kupiłem olej + czujnik poziomu oleju ponieważ wszystko wskazywało że to on padł. Niestety rano wszystko wróciło do normy z fisu znikła oliwiarka a kontrolka ESP zaczęła znowu świecić normalnie. 

Czy to napewno pada czujnik poziomu  oleju? Przegrzebałem sporo różnych postów ale nigdzie nie znalazłem objawu olejarka + brak kontrolki ESP. 

Ktoś co poradzi ? :)

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nic nie dodam do tego tematu ale się wypowiem, mam podobne objawy z tą kontrolką, żonka przejechała sie autem do rodziny, o coś zachaczyła, zerwała osłonę silnika i kontrolka się świeci.. podejrzewam ze to kabelek od czujnika tylko jak się do niego dostać i czy zwykłe lutowanie, złączenie kabelka nic nie popierniczy .. jeśli ktoś z państwa ma jakąś instrukcję co do postępowania przy takim wypadku, najlepiej zobrazowaną krok po kroku to bym prosił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie