Skocz do zawartości

el. szyby i lusterka


brodan2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego momentu zauwazyłem że czasem przestaje mi działać przycisk od elektrycznych szyb od strony kierowcy. Mianowicie objawia sie to tym, że gaśnie podświetlanie obu przycisków(kierowcy i pasażera) ale szyby pasażera można i  tak otworzyć drugim przyciskiem natomiast szybę kierowcy już nie i jednocześnie nie działa elektryczna regulacja lusterek, po jakimś czasie jazdy poswietlanie przycisków zaczyna działać i wszystko jest ok. Tak było jak kupiłem to autko natomiast od wczoraj mam tak że jak podświetlanie zacznie ponownie świecić i chce wcisnąć przycisk od szyb kierowcy to przestaje ponownie świecić i za kilka sekund zapala sie znowu i tak w kółko. Dodam że Bezpieczniki ok. Macie może pomysł co to może być??? może to jakaś pierdoła może coś nie łączy poprostu że raz działa raz nie i udałoby sie to samemu zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczy ściągnąć harmonijkę, i ocenić stan przewodów, pewnie są popękane. tapicerki na razie nie ruszaj.

 

Harmonijka pomiędzy drzwiami, a słupkiem. Do kierownicy nic tam nie idzie...

Edytowane przez adamas
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem harmonijke i zauważyłem przerwany jeden kabel niebiesko-żółty(chyba), może to być przyczyną? W ogóle inne dwa kable są zaizolowane więc ktoś już tam grzebał, ciekawe po co. Jak dostać sie do tych kabli żeby mieć dostęp do polutowania? bo tak przy tylko wypiętej harmonijce to ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie