Skocz do zawartości

ścierające przyciski


brodan2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Jak wiadomo w audi po 2001r dużym problemem są ścierające sie przyciski. Niedawo zakupiłem takie autko i chciałbym spytać Was jako fanów tej marki czy znacie jakąś możliwość żebym mógł sie tego pozbyć. Jest jakiś punkt z regeneracją? może jakieś inne sposoby albo pozostaje szukanie na szrotach? Chodzi o to aby było w miare tanio a milej sie jechało takim autkiem. Mam bardzo wytarty przełącznik świateł, klimatronik(plus i minus), el. szyby oraz włącznik awaryjek a także lewe oparcie na dźwiach( tam gdzie są przełączniki do el. szyb -wygląda jakby pies pazurami podrapał). Patrzyłem na allegro ale koszt samego panelu klimatronika to 200zł i przyciski plus i minus są gorsze niż moje więc gra nie warta świeczki. MAcie jakiś sposób na to co by tu poradzić aby to poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! podaję link do aukcji allegro, w prawdzie już zakończonej ale dane do gościa i nr.tel. znajdziesz w opisie       http://allegro.pl/panel-klimatyzacji-audi-a4-b6-b7-regeneracja-i3696039927.html#tabsAnchor

ja też korzystałam z jego usługi, wymiana panelu radia i klimatyzacji, myślę że tobie też pomoże. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie