Skocz do zawartości

Problem z spryskiwaczami reflektorów


Wojtas87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze spryskiwaczami reflektorów, otóż zauważyłem, że się z nich leje. Po wymontowaniu i podpięciu pod wodę bieżącą widać jak przecieka przez dwa otworki, które chyba służą za obniżanie ciśnienia (zaznaczone są na zdjęciu poniżej). Czy z tych otworków rzeczywiście powinno kapać?

post-15674-0-80774500-1391861285_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,

Mam ten sam problem, cieknie mi jeden ze spryskiwaczy, tylko że nawet nie wiem skąd. Udało Ci się naprawić spryskiwacz? Tylko, że mi cieknie nawet jak ich nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

Mi też ciekło jak nie używałem, tylko przy niskim stanie płynu w zbiorniku nie ciekło. Musisz zajrzeć i się dowiedzieć skąd cieknie. Z przyłączki lub samego spryskiwacza. W razie draki mam do sprzedania sprysk i oryginalne mocowanie+śruby

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wlałem do pełny płyn i zacząłem obserwację. Okazało się że cieknie ze spryskiwacza, na złączce sucho. Zawsze lałem pół zbiornika, bo myślałem, że cieknie mi ze zbiornika, a tu taka niespodzianka. Nie da się tego spryskiwacza naprawić? Przecież on jest rozbieralny prawdopodobnie, jak wszystko co niemieckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie