Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tito124    0

Witam,
w swojej A4 Avant z 2007r. mam Audi Navigationssystem (BNS 5.0). Zapodziała mi sie gdzieś płyta CD i w tej chwili nawigacja jest bezużyteczna. Czy można pobrać gdzieś obraz takiej płyty, czy tez niestety trzeba kupić (gdzie), może ktoś ma zbędne to CD? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
M@teush    1

<Darwek24> Działaja u Ciebie to mapy co podałeś? Sam tez posiadam w A3-ce taka Navi j/w. Nagrałem je na płytke, ale nie wykrywa mi płyty. Jest napisane żeby sprawdzic płyte i wypluwa ja z odtwarzacza...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darwek24    1

Działają nagrywasz najmniejsza prędkością programem SlySoftCloneCD ale ja mam navi miedzy zegarami nie wiem czy o ta chodzi :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
M@teush    1

Jeśli dobrze sie rozumiemy to mam na myśli coś takiego

308cwf9.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darwek24    1

Sorki chłopki ale JA mam navi miedzy zegarami a wy macie inna do waszej inne mapy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
waldek27    1

Czesc koledzy to podpowiedzcie gdzie mozna kupic -załatwic by nawigacja chodziła w jezyku polskim Jestem ze ślaska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bojka    0

czesc! podpowiedzcie prosze gdzie moge znalezc mape europy wraz z polska i polskim lektorem, a takze polskie oprogramowanie? pozdrawiam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jurek05    0

Mapy do BNS 5.0 tylko w serwisie lub na alledrogo taką sprzed kilku lat.Nie da się nagrać "zapasowej kopii" na tą nawigację żadnym sposobem.Pozostaje tylko oryginał.I to jest podstawowa bolączka tej nawigacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.