Skocz do zawartości

problem z odpaleniem


tyberiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.szukam pomocy w sprawie mojej a4 b6 1.9tdi auto ma problem z odpalaniem mianowicie problem nasila sie przy rozgrzanym silniku jak zgasze i odrazu odpale pali normalniu ale jak zostawie go na chwile i chce odpalic musze chwile pokrecic ok 5sek po czym zalapuje ale tak jaby nie na wszystkich cylindrach . Podejrzewam pompe vacum czy ona moze byc tego przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Gdybyś miłą walniętą tandem pompę, miałbyś problem z odpaleniem auta po dłuższym postoju. A teraz szykuj 1000PLN na nowy PD bo na 99% on jest sprawcą kłopotów.Wiem co piszę bo sam przerabiałem to w zeszłym roku. Użyj szukajki to znajdziesz mój post. Miałem takie auto jak Twoje 1.9TDI AVF zawirusowane na 165KM

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki adamas za pomoc ale wlasnie problem jest w tym ze dalem auto na sprawdzenie PD i podobno z nimi jest wszystko ok . Zaraz poszukam twojego postu dla lektory . Pozdrawiam . Moj silnik to awx

Edytowane przez tyberiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jakie byly wartosci bo auto dalem do elektryka ktory stwierdzil ze z PD jest ok mowil ze na poczatku po odpaleniu wariuja ale zaraz wszystko jest ok. W poniedzialek bede mial swoj kabel to sam sprawdze i wrzuce . Dziekuje za checi pomocy. A czy wymiana uszczelnuaczy cos moze pomoc czy to tylko "kosmetyka "?

Edytowane przez tyberiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie