Skocz do zawartości

skladane lusterka


Tomasz 1972

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę czy w moim a4 b6 2003 r 1.9 130 km. Lusterka powinny się skladac automatycznie ?przy regulator że od lusterek o 180 stopni jest kolko z jakimś piktogramem ale jest on wytarty.jeżeli ma ktoś wiedzę na ten temat będę wdzięczny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Piktogram na godzinie 6 pokrętła regulacji lusterek, jest od ich składania. A co nie działa?

 

Pzdr

Witam

Tak robilem i nie dziala

Masz jakiś pomyśl co może być przyczyna ,i czy w ogóle te lusterka się skladaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Tak mam. Sprawdź przewody w harmonijce drzwi, lubią pękać. Sprawdź też kodowanie, może nie masz aktywnego składania lusterek, lub ktoś wymienił przełącznik na taki z funkcją składania.

 

Pzdr

 

PS Zapomniałem. Tak w ogóle to sprawdziłeś czy w lusterkach masz silniki do składania?

Edytowane przez adamas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Tak mam. Sprawdź przewody w harmonijce drzwi, lubią pękać. Sprawdź też kodowanie, może nie masz aktywnego składania lusterek, lub ktoś wymienił przełącznik na taki z funkcją składania.

 

Pzdr

Nie sprawdzalem w lusterkach czy sa silniczki.A jak sprawdzic kodowanie czy trzeba podlaczyc sie vagiem ?

 

PS Zapomniałem. Tak w ogóle to sprawdziłeś czy w lusterkach masz silniki do składania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo

 

Tak sprawdzisz Vag-iem Do sprawdzenia moduł komfortu i podnośniki szyby prawej i lewej, muszą obsługiwać składane lusterka, no i oczywiście same lusterka muszą mieć funkcję elektrycznego składania.

  • podnośnik lewej szyby 8E1 959 801 bez litery lub E, F, G
  • podnośnik prawej szyby 8E1 959 802 bez litery lub E, F, G

  •  

    moduł komfortu 8E0 959 433 AJ,BP - podobno nie ma znaczenia jaki ale głowy uciąć nie dam. Te dwa na pewno działają, bo na takich auta robiłem.

 

Pzdr

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie