Skocz do zawartości

Problem po odpaleniu na zimnym silniku Audi A4 b6 2.0 Alt


Manio1251

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam panowie mam taki problem ze swoim Audi A4 b6 2.0 Alt mianowicie gdy auto postoi kilka godzin silnik jest zimny po odpaleniu skacze na obrotach, gaśnie,  coś pod maską szczeli po następnej próbie dzieje się tak samo lecz gdy po gazuje go utrzymując obroty po jakieś 3minutach zejdzie z ssania wskakuje na normalne obroty wszystko mija i jest git i tak za każdym razem gdy jest zimny dodam że po odpieciu przeplywomierza przed odpaleniem gdy jest zimny odpalam i zachowuje się normalnie lecz gdy go podepne objawy zaraz wracają! Myślałem więc ze przepływka jest walnieta kupiłem nowa z Boscha o tych samych numerach dalej to samo wymieniłem też czujnik położenia wału Bosch,  nowy akumulator, nowe świece NGK, sondę lambda a nawet jedna z cewek bo wypadła też z NGK bym zapomniał przepustnica była czyszczona i dalej to samo miał ktoś podobny problem albo ma pojęcie co to może być bo ja już nie mam pomysłu ani nie znam  mechanik oraz ludzi z warsztatów z okolic pozdrawiam czekam na sugestie

Edytowane przez Manio1251
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakis czas temu mialem podobne objawy silnik jakby chodził na trzy gary ?? Po kilku chybieniach w koncu padlo na vamos lub zawor wysokiego cisnienia ktory steruje vamosem. Postawiłem na zawor i trafilem w 10 ale koszt nowego to okolo 1'5 tys 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie