Skocz do zawartości

A6 Allroad silnik: 3.0 TDI 240 KM (176 kW) skrzynia: tiptronic napęd: quattro


Peterog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chcialbym sie dowiedziec czy ktos z uczestnikow tego forum uzytkuje A6 Allroad z motorem 3.0 TDI tiptronic/stronik.

Jakie sa doswiadczenia/mozliwosci odnosnie montazu twinturbo? i jak wyglada sprawa chiptuningu co do tego motorka. Interesuja mnie modele nie starsze niz 2 letnie po wszystkich liftingach fabrycznych??? B)

W zamian moge sie podzielic doswiadczeniami na temat tuningowania silnika 1.9TDI po roku 2005. :rolleyes: W A4 quattro z 6 biegowa manualna przekladnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Chcialbym sie dowiedziec czy ktos z uczestnikow tego forum uzytkuje A6 Allroad z motorem 3.0 TDI tiptronic/stronik.

Jakie sa doswiadczenia/mozliwosci odnosnie montazu twinturbo? i jak wyglada sprawa chiptuningu co do tego motorka. Interesuja mnie modele nie starsze niz 2 letnie po wszystkich liftingach fabrycznych??? B)

W zamian moge sie podzielic doswiadczeniami na temat tuningowania silnika 1.9TDI po roku 2005. :rolleyes: W A4 quattro z 6 biegowa manualna przekladnia.

Edytowane przez michał JAGODA#
Staraj się kolego używać znaków interpunkcyjnych... Post poprawiłem. Witam serdecznie na forum i pozdrawiam :)
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie