Skocz do zawartości

Audi a3 8l 1.6 skrzynia automatyczna fdh problem


Panekm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Potrzebuję waszej pomocy od jakiegoś czasu borykam się z problem ciężkim do opisania. W okolicy nie ma żadnych fachowców którzy mogli by naprowadzić mnie na awarie jaka powstała w mojej skrzyni biegów automatycznej fdh, mianowicie podczas jazdy skrzynia dziwnie się zachowuje (z góry mówię że ciężko mi to wyjaśnić) skrzynia przy dodawaniu gazu nie zależnie czy płynnie czy gwałtownie szarpie/podskakuje (porównywalne do gubionej trakcji). Przeszukałem fora dopytywałem się, polecono mi zmianę oleju z filtrem. Po zdjęciu miski nie zauważyłem żadnych opiłków w niej prócz szlamu . Po wymianie (stan przelewu prawidłowy) skrzynia jeszcze bardziej zaczęła szarpać w dodatku delikatnie opóźnia po wbiciu D oraz przy zmianie biegów lecz nie zawsze! (raz się chwilę zastanowi raz płynnie zmieni bez problemu) na czym mógłbym się tera oprzeć? Vag nie pokazuje żadnych błędów. (w załączniku wysyłam filmik który mniej więcej odzwierciedla to z czym się borykam (lecz na filmiku nie słychać faktycznej wibracji) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie