Skocz do zawartości

Problemy z pracą na benzynie


Szular

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grupowiczów jestem nowy na forum.


Mam małe pytanie a zarazem chce zasięgnąć trochę informacji. 

1) Problem mam z moją audi 2.4 b+g 98r mianowicie po nocy jak odpalam auto na benzynie obroty trzyma jakieś 800 przez maks minutę potem spadają aż auto gasnie nie zawsze. Po ponownym odpaleniu trzyma te 800 i nic się nie dzieje.

 2) Jak chcę dodać gazu auto dusi się na benzynie , prawie gaśnie nie wejdzie wyżej jak 2 k obrotów trzęsie buda takie jak by "bulgotanie" idzie z silnika  (czuć benzyne) jakby go zalewało.

Jak już złapie temperature i się przełączy na gaz na gazie chodzi igła.
Przełacze spowrotem na benzynę chodzi dobrze tylko tak jakby było przyduszone. Mechanik wymienił mi czujnik temperatury , czujnik temperatury wody przeczyscil przepustnice , zaadaptował ja z problemami bo powiedział mi że mam uszkodzony sterownik silnika i  dlatego mi tak chodzi auto.(jeden normalnie zaadaptował drugi mówi że uszkodzony sterownik) Mechanikiem nie jestem i znam się tylko na powierzchownych naprawach. 

Może być to problem z sondami ? Bo katy wycięte a sondy nie są wyłączone w ECU. Może to przez to ?

Mówił żeby kupić sterownik groszowe sprawy jak widziałem tylko + immo off i już się koszty generują. I pytanie czy jak kupię po nr ten sam sterownik trzeba go jakoś ustawiać czy wpinam go i tyle .

Może jakieś wasze sugestie co robić bo nie mogę problemu rozwiązać już dłuższy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie